Disappearance in Yellowstone (Disappearance in Yellowstone)

202285 dk,

Disappearance in Yellowstone (Disappearance in Yellowstone) Konusu

Disappearance in Yellowstone (Disappearance in Yellowstone) izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2022 gerilim filmleri arasında yer alan Disappearance in Yellowstone (Disappearance in Yellowstone) adlı yapım ile heyecan verici bir gerilim deneyimi yaşamak mümkündür. Filmin yönetmenliği Tony Dean Smith tarafından yapılırken, başrolleri ise Aren Buchholz, Cassandra Sawtell, Lucie Guest ve Reese Alexander yer alıyor.

Jessie, kızı Michelle ile beraber heyecan verici bir yolcuğa çıkar. Esasında her şey güzelmiş gibi gözükürken oldukça etkileyici olan milli parkın ortasında kızı Michelle ve Jessie gezerken arabaları hiç olmadık şekilde bozulur.  Jessie’nin kızı Michelle hiç beklenmedik bir şekilde yanlışlıkla kendini arabanın içine hapseder. Bu durum karşısında anne Jessie kızını kurtarmak adına yürüyerek bir tamirci getirmek için yola koyulur. Sonunda oradaki yerel bir tamirci olan Giant’ın yardımına başvurduğunda tamirci ile birlikte Jessie arabaya geri döner. Fakat kızı Michelle arabanın içinde değil. Olaya poliste dahil olduğunda Jessie sorumlu tutulur ve kızını kurtarmak için her şeyi yapmaya kararlıdır. işler her geçen gün daha da karmaşık bir hal almaya başlar ve yeni planlar kurmaları gerekecektir.

 

Disappearance in Yellowstone (Disappearance in Yellowstone) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Disappearance in Yellowstone (Disappearance in Yellowstone)”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Henüz inceleme yok.

Disappearance in Yellowstone