Black Friday (Black Friday)

202184 dk

Black Friday (Black Friday) Konusu

2021 yılında izleyicilerle buluşan Black Friday filminin yönetmen koltuğunda Casey Tobo oturuyor. Andy Greskoviak’ın senaryosunu kaleme aldığı Black Friday filminin başrollerindeyse Bruce Campbell, Ivana Baquero ve Devon Sawa var.

Filmin Konusu

Büyük ve dünyaca ünlü olan Black Friday indirimleri öncesinde tüm mağazalar hazırlık yapmaktadır. Müşteriler açısından bir sorun olmasa da mağaza çalışanları için günler oldukça yorucu geçmektedir. Black Friday öncesinde oyuncak mağazasında çalışan bir arkadaş grubu her zamanki gibi erkenden hazırlık için mağazaya giderler. Gece yarısı herkes uyurken çalışmak zorunda olan bu arkadaş grubunun çalışma konusunda isteği yoktur. Ama çalışmak zorunda oldukları için tam saatinde mağazada olurlar.

Ekip mağazaya ulaştıktan kısa bir süre sonra dünyaya uzaylı bir parazit düşer. Meteorun içinde dünyaya düşen bu uzaylının oldukça garip bir etkisi olur. Uzaylıdan dolayı mağazaya alışveriş yapmaya gelen insanlar birer canavara dönüşür! Mağaza müdürü Jonathan’ın hem soğukkanlılığını koruması hem de arkadaşlarının yanında olması gerekmektedir. Ama işler onun istediği gibi gitmez.

Aldığı Ödüller

2021 yılında izleyicilerle buluşan Black Friday filminin aldığı bir ödül bulunmuyor.

Black Friday (Black Friday) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Unknown

Rashida Jones

Creature Design

Rashida Jones

Makeup Department Head

Rashida Jones

Makeup Effects Designer

Production

Elliott Barker

Line Producer

Writing

İlk yorum yapan siz olun “Black Friday (Black Friday)”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Black Friday