Bir Sevgi İstiyorum Konusu

Bir Sevgi İstiyorum izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Bir Sevgi İstiyorum filminde Melike adındaki genç bir kız, yüksek tahsilini yapmak için Adana’dan İstanbul’a göç eder. Adana’da ailesiyle bir yaşamı vardır Melike’nin. Bir Sevgi İstiyorum filminde İstanbul’da Saffet adındaki yakışıklı bir adamla tanışma durumu olur ve Melike bu adamla izdivaç gerçekleştirir. Bir Sevgi İstiyorum filminde gerçekleşen bu evlilik olayı, pek uzun sürmez. Saffet, Melike’yi aldatır ve ona travma yaşatır. Masum Melike, Saffet konusunda büyük hayal kırıklığı yaşamıştır, boşanma kararır alır Bir Sevgi İstiyorum filminde. Melike’nin biricik ve yaşlı babası bu yaşananları öğrenir ve Melike’nin Saffet’ten ayrılmasına mani olur Bir Sevgi İstiyorum filminde. Melike babasının ısrarlarıyla evliliğine devam eder ve mutsuz olur. Yeni bir adamla tanışır Melike ve aşık olur.

Bir Sevgi İstiyorum filminde bir evliliğin içindeyken başka birine büyük aşk besleyen ve tutulan genç bir kadın olan Melike’nin öyküsüdür bu. Bir Sevgi İstiyorum filminde Melike Adanalı zengin bir iş adamının kızıdır. Melike üniversite okumaya İstanbul’a gider ve izdivaç gerçekleştirir Bir Sevgi İstiyorum filminde. Melike’in kocası Saffet’e karşı hislerini kaybeder Melike. Bir kadın girer aralarına, daha doğrusu Saffet bu kadınla aldatır Melike’yi Bir Sevgi İstiyorum filminde. Melike ayrılma kararı alır Bir Sevgi İstiyorum filminde. Bir Sevgi İstiyorum filminde zengin Adanalı babası Melike’nin araya girer ve kızının boşanmaması için çabalar. Melike bir tarafından Saffet’le mecburen aşk yaşamaya devam ederken, bambaşka biriyile sevda yaşayacaktır Bir Sevgi İstiyorum filminde.

Bir Sevgi İstiyorum filminin yönetmeni Kartal Tibet’tir. Bir Sevgi İstiyorum filminin senaryosu Safa Önal ve Mehmet Aydın’a aittir. Bir Sevgi İstiyorum filminin yapımcısı İbrahim Mertoğlu ve Sungur Esen’dir. Bir Sevgi İstiyorum filminin yapımcısı İbrahim Mertoğlu ve Sungur Esen’dir. Bir Sevgi İstiyorum filminin müzikleri Cahit Berkay’a aittir. Bir Sevgi İstiyorum filminin görüntü yönetmeni Abdullah Gürek’tir. Bir Sevgi İstiyorum filminin türü dram ve duygusaldır. Bir Sevgi istiyorum filminin oyunculuları Türkan Şoray , Cihan Ünal , Tanju Gürsu , İhsan Yüce , Zeyno Çilem , Reha Yurdakul , Nuri Alço , Hülya Tuğlu , Zümrüt Cansel , Kadir Savun , Orhan Çağman , Tuncer Necmioğlu , Nazlı Aydıncık , Gönül Ser , Ayton Sert , Haldun Ergüvenç , Ünal Gürel , Erhan Yazıcıoğlu , Nevin Akkaya’dır.

Bir Sevgi İstiyorum Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Bir Sevgi İstiyorum”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Bir Sevgi İstiyorum