Ah Leyla Vah Kerem Konusu

Ah Leyla Vah Kerem izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Ah Leyla Vah Kerem filminde, Leyla ve Kerem adlarındaki bir çiftin aşkları ve evlilik aşamalarını seyrederiz. Leyla ve Kerem Roma’da evlenirler. Ah Leyla Vah Kerem filminde bu evli çift ülkeye dönerler ve Leyla’nın çok büyük övgüler yaptığı biricik ailesiyle bir araya geleceklerdir, Kerem Leyla’nın ailesini tanımamaktadır Leyla’da Kerem’in. Ancak Kerem, Leyla’nin ailesiyle içinden çıkılmaz bir savaşın içinde bulacaktır kendisini. Ah Leyla Vah Kerem filminde Kerem çok büyük sabırsızlık ve heyecan içindedir, sevdiği kadının ailesiyle tanışmak için ip çekmektedir. Leyla’nın ailesi enteresan kişilikli fertlerden oluşmaktadır. Babası çapkındır, halası büyü ile uğraşmaktadır, ağabeyi kumarbaszdır ve kardeşi dolandırıdır aynı zamanda seksi alımlı bir yengesi vardır Ah Leyla Vah Kerem filminde. Kerem karısının ailesiyle tanıştıktan sonra büyük derecede tedirgin olur Ah Leyla Vah Kerem filminde.

Ah Leyla Vah Kerem filmi dünya pandemideyken tanışan sonrada izdivaç gerçekleştiren bir çiftin aile tanıştırma şamasındaki olaylar komediler trajedilerdir. Leyla ve Kerem’in düştükleri çok komik durumları seyrediriz Ah Leyla Vah Kerem filminde. Ah Leyla Vah Kerem filminde İtalya’da evlenirler Leyla ve Kerem, büyük bir romantizm aşık yaşarlar. Kerem Leyla’nın ailesiyle tanışacaktır artık Ah Leyla Vah Kerem filminde. Leyla ailesiyle ilgili ilginç şeyler anlatır Kerem’e durumlar karışır. Çok farklı komik ve tesadüfü olaylar yanlış anlaşılmalar sakarlıklar olacaktır filmde.

Ah Leyla Vah Kerem filminde Kerem için Leyla’nın bu ilginç tiplerden oluşan ailesi zorlayıcı ve sürpriz olur. Leyla’nın sahtekar kardeşi Levent bazı durumlara sebep olur. Ah Leyla Vah Kerem Levent başını büyük dert alır ve hapse atılır. Leyla’nın Mehmet adındaki abisi dini bütün biri gözükür ancak kumarhanesi vardır ve Meehmet’in gerçek kişiliği ortaya çıkar Ah Leyla Vah Kerem filminde. Leyla’nın kandırmaları Kerem’i ve Kerem’in bu durumları çözmek için mücadelesi sizi kahkaha boğacak. Ah Leyla Vah Kerem büyük zevkle ve kahkaha ile seyredeceğiniz muhteşem bir filmdir. Ah Leyla Vah Kerem filmi çok güzel komedi yapımlarındandır. Ah Leyla Vah Kerem çok seveceğiniz komedi filmlerindendir.

Ah Leyla Vah Kerem filminin yönetmeni Gün Doğa Sarı’dır. Ah Leyla Vah Kerem filminin  ünlü yıldız oyuncuları Aslı Bekiroğlu, Sinan Çalışkanoğlu, Necat Bayar, Betigül Ceylan, Levent Sülün, Ceren Taşçı, Nilgün İsmailoğlu, Caner Çeleksiz, Kuzey Çorbacı’dır.

Ah Leyla Vah Kerem Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Ah Leyla Vah Kerem”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Ah Leyla Vah Kerem