Türkiye’de Geçen Hafta En Çok İzlenilen Filmler

Türkiye’de geçen hafta en çok izlenilen filmler (19– 25 Eylül 2022)

Sizlerle beraber eylül (19-25) hızlı bir giriş yapalım bu hafta en çok izlenen filmleri inceleyelim. Bu hafta birbirinden farklı türlerle dolu bir film listemiz var. Geneli macera olsa da içinde romantik ve aksiyon barındıran Top10 listemizin ilk filmi Athena olurken son sırada ise Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok yer alıyor. Hadi gelin bu hafta herkes tarafından bu haftanın en çok izlenen 10 filmini inceleyelim. Şimdiden iyi seyirler…

Türkiye’de Geçen Hafta En Çok İzlenilen Filmler

1-Athena

Athena, açıklanamayan sebeplerden küçük kardeşlerinin trajik ölümünden sonra, hayatları kaosa sürüklenen üç kardeşi anlatıyor.

Athena
Athena

2-Hey Şey Her Yerde Aynı Anda

Ailesiyle normal bir hayat geçiren Evelyn’in birden evreni kurtaracak gücünün olduğunu fark etmesiyle gelişen olayları konu ediniyor.

Her Şey Her Yerde Aynı Anda
Her Şey Her Yerde Aynı Anda

 

3-Lou

Köpeğiyle sakin bir hayat süren gizemli kadın, fırtına sırasında komşunun kızı kaçırılınca doğayla ve kendi geçmişiyle mücadele eder.

Lou
Lou

4-Kana Susadım

Lise öğrencisi ve amigo kaptanı Jennifer’ın, şeytani bir ruh taşıması ve okulundaki erkekleri vahşice katletmesini konu ediniyor.

 

 

5-İntikam Kankam

Zorbaların elinde acı çektikten sonra intikam almak için onların peşine düşen Drea ve Eleonor adında iki genç kızın hikayesini ele alıyor.

Intikam Kankam
Intikam Kankam

6-Kuzeyli

Babası Kral Horvendill’in bir işgalci ordusuna liderlik eden Fjölnir tarafından öldürülmesine şahit olan Viking veliahttı Amleth’in intikam mücadelesini konu ediniyor.

 

 

7-Avatar

Jake’in, tanıdık bir tehdidin yeniden Pandora’yı hedef alan Neytiri ve Na’yi halkıyla birlikte Pandora’yı ve ailesini koruması için verdiği çabayı anlatıyor.

 

8-Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği

İnsanların geleceğini tehdit olarak görülen yükten kurtulmak için verilen mücadeleyi konu ediniyor.

Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği
Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği

9-İnsanlar İkiye Ayrılır

Bankaların çeşitli sebeplerden peşine düşemedikleri borçları satın alıp, her ne pahasına olursa olsun tahsil etmeyi kendilerine misyon edinmiş Duygu ve Bahadır’ın yollarının Ceren ile kesişmesiyle değişen konuyu ele alıyor.

10-Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok

Kimliği açığa çıkan Örümcek-Adam’ın, sırrını geri vermesi için Doktor Strange’den yardım istemesiyle birlikte yaşananları anlatıyor.

Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok
Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir