Yumurcak Faka Basmaz Konusu

Yumurcak Faka Basmaz izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Yumurcak Faka Basmaz filminde hiç aklında olmayan istemeyeceği bir kızla evlenmek mecburiyetinde kalan bir adamın öyküsüne değinilmektedir. Yumurcak Faka Basmaz filminde Kemal adındaki bir adam aşık olduğu kıza bir türlü bir araya gelemeyen Kemal bazı yönelişleri yeltenişleri olur bunlardan birisi de intihardır. Yumurcak Faka Basmaz filminde Yumurca yüksekten bir köprü üzerinden aşağıya atlar ve Kemal aşağıya düşer aşağıdan sandal geçmektedir içine düşer Yumurcak’ın sanadalıdır bu Yumurcak Faka Basmaz filminde. Bu arkadaş grubu kendisine züttürükler demektedir Yumurcak Faka Basmaz filminde, bu grup Kemal’e yardım eli uzatır Yumurcak Faka Basmaz filminde. Yumurcak Faka Basmaz filminde züttürükler kendilerini gelinin sülalesi olarak tanıtırlar Yumurcak Faka Basmaz filminde. Züttürükler Kemal’in ailesini ve yakın çevresini, yakınlarını kandırma olayına girer Yumurcak Faka Basmaz filminde. Yalnız şöyle bir durum olacak olaylar karmakarışık hale gelicek çözülemez duruma doğru gidecektir Yumurcak Faka Basmaz filminde.

Yumurcak Faka Basmaz filminin yapım yılı 1962’tir. Yumurcak Faka Basmaz filminin türü maceradır. Yumurcak Faka Basmaz filminin süresi doksan dakikadır. Yumurcak Faka Basma filminin yönetmeni Aydın Arakon’dur. Yumurcak Faka Basmaz filminin senaryosu Aydın Arakon’a aittir. Yumurcak Faka Basmaz filminin yapımcısı Murat Köseoğlu’dur. Yumurcak Faka Basmaz filminin oyuncuları Nubar Terziyan, Fikret Hakan, Hüseyin Baradan, Altan Erbulak, Silvia Penses, Vahdi Ersin, Yılmaz Bengü, Birsen Menekşeli, Müşerref Fosforoğlu, Füsun Bal’dır.

Yumurcak Faka Basmaz filmi zevkle keyifle seyredeceğiniz harika bir yapımdır. YumurcaK Faka Basmaz filmini mutlaka seyretmelisiniz. Yumurcak Faka Basmaz filmi akıllarda yer edecek muhteşem bir filmdir. Yumurcak Faka Basmaz filmini çok seveceksiniz. Yumurcak Faka Basmaz filmi dönemin Yeşilçam yıldızlarını buluşturan enfes bir yapımdır. Yumurcak Faka Basmaz filmi oyunculukları küçük yıldızları hikayeleri muhteşem çekimleriyle çok çok başarlı bir yapımdır. Yumurcak Faka Basmaz filmi akıllarda kalıcı olacak harika bir filmdir. Yumurcak Faka Basmaz filmi sizi sizden alacak güzellikte sahneleriyle çok güzel bir sinema şöleni yaşatacak size.

Yumurcak Faka Basmaz Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Yumurcak Faka Basmaz”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Yumurcak Faka Basmaz