Yalancı Yarim Konusu

Yalancı Yarim izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Genç ve yakışıklı bir adam olan Ferit, varlıklı bir ailenin çocuğudur. İmkanları oldukça geniş olan bir hayata sahiptir. Ailenin tüm maddi gelirini kontrol eden ve otoriter olan bir ağabeyi vardır. Hovarda bir hayat yaşayan Ferit, ağabeyi Mahmut’a yaşadığı hayat hakkında sık sık yalanlar söyler. Gelirinin en büyük kaynağı olna Mahmut’u kızdırmamak için elinden geleni yapan Ferit,  kendini ele vermek üzeredir.

Alev orta halli bir ailenin güzeller güzeli kızıdır, babası pazarcılık yaparak evlerini geçindirir. İyi huylu ve tatlı bir genç kadın olan Alev, Ferit’ i uzaktan uzağa sevmeye başlar. Bu durum onun için oldukça ulaşılmazdır. Ferit’e ulaşmayı aklından bile geçiremeyen genç kadın için hiç beklenmedik olaylar gerçekleşecektir. Uzaktan izlediği genç adamın hayatına hızlı bir giriş yapmasına çok az kalmıştır.

Ferit’in Ağabeyi karısını da alıp sürpriz bir şekilde İstanbul’a gelir. Kardeşini ziyaret etmek isteyen Mahmut, aynı zamanda kardeşinin kendisine bahsettiği güzel nişanlısı ile de tanışmak ister. Ferit için işler karma karışık olmuştur, ortada herhangi bir nişanlı yoktur çünkü. Ağabeyini mutlu etmek için söylediği yalanlardan birisidir. Ferit ve Alev’in yolu bir şekilde kesişir ve Alev Ferit’in sahte nişanlısı olur. Başlarda sahte olan bu durum zamanla gerçek bir aşka dönüşür. Alev’in tatlı ve samimi doğası Ferit’in hayatını değiştirir.

Tarık Akan, Emel Sayın, Münir Özkul gibi usta isimleri oyuncu kadrosunda yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda ise Ertem Eğilmez oturmaktadır.

 

Yalancı Yarim Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Değerlendirme ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Users Reviews

  1. sananekim diye

    turşusunu kurun videonun gizleyipte

    turşusunu kurun videonun gizleyipte