The Huntress of Auschwitz (The Huntress of Auschwitz)

202282 dk,

The Huntress of Auschwitz (The Huntress of Auschwitz) Konusu

The Huntress of Auschwitz (The Huntress of Auschwitz) izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2022 gerilim ve korku filmleri arasında yer alan The Huntress of Auschwitz (The Huntress of Auschwitz) adlı yapımın yönetmenliği Richard John Taylor tarafından yapılmıştır. Filmin başrol oyuncuları arasında Lowri Watts-Joyce, Paul Dewdney, Rula Lenska veSteve Wraith gibi isimler yer alıyor.

Hayatımını Amerika’da yüksek sosyete içerisinde geçiren ve çok daha fazlasıyla zengin bir kadın olan Amelia Kaminska (Rula Lenska)’ın bu sakin ve şaşalı hayatının altında, son derece tehlikeli bir geçmiş yer almaktadır. Amelia, her ne kadar şu an için kendini inzivaya çekmiş olsa da, o hayatının önemli bir kısmını, insanlığın karşısına çıkan kötü savaş suçlularının bularak ve onlardan intikam almaya çalışarak geçirmiştir. Yaşamı boyunca ise kendisine bu savaş suçlularını kendi yöntemleri ile cezalandırmaya uğraşan ve bu konuda da oldukça başarılı olan Amelia, artık yaşı gereği bu işi eskisi kadar iyi yapamamaktadır. Ancak bu işi en iyi şekilde devam ettirebilmek için de kızını eğitmiş ve kendi yerini almasını sağlamıştır. Amelia’nın kendisinden bile yetenekli olarak gördüğü bu çırağı kendisine The Huntress (Lowri Watss-Joyce) lakabını takmış ve savaş suçlularını birer birer avlamaya başlamıştır. İşini aynı Amelia gibi son derece profesyonel bir şekilde yapan bu genç kız, bir gün kendi ailesiyle ilgili öğrenmemesi gereken bir şey öğrenir. Büyük büyükannesinin ve büyükbabasının ölümünden sorumlu olan Nazi subayının hala hayatta olduğunu öğrenen genç kızın artık tek hedefi bu kişileri bulmaktır. Artık her zamankinden çok daha kişisel bir göreve gitmeye hazırlanan The Huntress, Amerika’dan ayrılarak Avrupa’ya gidecek ve ne pahasına olursa olsun bu subayın izini sürecektir. onun için işler her zamankinden çok daha zorlu olacaktır. Ancak başarmak için elinden geleni yapmaya hazırdır.

The Huntress of Auschwitz (The Huntress of Auschwitz) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “The Huntress of Auschwitz (The Huntress of Auschwitz)”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Henüz inceleme yok.

The Huntress of Auschwitz