Şepkemin Altındayım Konusu

Şepkemin Altındayım izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Şepkemin Altındayım filminde baş karakter kız hastadır, ölümcül bir hastalığı vardır. Şepkemin Altındayım filmindebu hasta kızın iyileşmesi, hayatının kurtulma için erkek baş karakter mücadele verir. Bu erkek karakter çabalarken bir taraftan da sokağın ve futbol fanatizmin konuları da yer alır Şepkemin Altındayım filminde. Ana karakterdeki kızın rolünde dönemin Yeşilçam yıldızlarından Esen Püsküllü ve ana karakter erkek rolünde Yusuf Sezgin yer almaktadı Şepkemin Altındayım filminde. Öztürk Serengil yine çılgın rollerden birisini canlandırmaktadır, futbolcu ve çalgıcı rolündedir. Serengil Adanalı Tayfur rolüyle unutulmazlar arasındadır. Şepkemin Altındayım filminde bir futbolcuya çok benzer Serengil ve Yenerbahçe futbol kulübünde bu benzediği oyuncunun yerine geçer. Tesadüfler ve komik olaylar birbirini izler Serengil’de bu hengamenin içinde yol alır.

Şepkemin Altındayım filmi zevkle, keyifle seyredeceğiniz unutulmaz bir komedi filmidir. Şepkemin Altındayım filmini mutlaka seyretmelisiniz. Şepkemin Altındayım çok güzel filmler arasındadır. Şepkemin Altındayım seveceğiniz kahkahalarla seyredeceğiniz bir filmdir. Şepkemin Altındayım güzel çekilmiş siyah beyaz bir filmdir. Şepkemin Altındayım filminde harika komedi sahneleri vardır. Şepkemin Altındayım filmi döneminin güzel Yeşilçam filmlerindendir.

Şepkemin Altındayım filminin yönetmeni Ülkü Erakalın’dır. Şepkemin Altındayım filminin senaryosu Bülent Oran’a aittir. Şepkemin Altındayım filminin yapımcısı Ülkü Erakalın’dır. Şepkemin Altındayım filminin müzikleri Metin Bükey’e aittir. Şepkemin Altıdnayım filminin görüntü yönetmeni Kenan Kurt’tur. Şepkemin Altındayım filminin süresi yetmiş altı dakikadır. Şepkemin Altındayım filminin türü komedi ve maceradır. Şepkemin Altındayım fiminin oyuncuları başta ünlü komedyen Öztürk Serengil, olmak üzere ünlü ses sanatçısı süperstar Ajda Pekkan, Esen Püsküllü, Yusuf Sezgin, Vahi Öz, Hüseyin Baradan, Sami Hazinses, Uğur Kıvılcım, Rengin Arda

Şepkemin Altındayım Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Şepkemin Altındayım”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Şepkemin Altındayım