Senin Hikayen Konusu

Senin Hikayen izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2013 yılında ilk defa seyirci karşısına çıkan Senin Hikayen filmi, Türkiye’ye aittir. Komedi filmler ve romantik filmler kategorisinde yer alan Senin Hikayen filminin yönetmen koltuğunda Tolga Örnek oturmaktadır. Senin Hikayen filminin başrol oyuncuları ise şu şekilde sıralanıyor; Selma Ergeç, Batur Belirdi, Timuçin Eser ve Cem Bender.

Senin Hikayen filminin konusu

Ailesine oldukça bağlı olan, gündelik hayatında karşılaşmış olduğu sıkıntılara yenik düşmeyen ve eğlenceli bir adam olan Hakan (Timuçin Esen) ile daha gerçekçi bir yapıya sahip, kuralcı ve özgürlüğüne çok düşkün olan kadın Esra (Selma Ergeç) evlidir. 30’lu yaşlarının ortalarında olan bu çiftimiz, kariyerlerine odaklanmış ve daha iyi şartlarda yaşamak için mücadele veren bir çifttir. Esra ile Hakan çifti birbiri ile çok iyi anlaşmaktadır. 7 yıldan bu yana devam eden evliliklerinde bir dönüm noktasındadırlar. Bu dönüm noktaları ise çocuk sahibi olma kararıdır.

Bu karar henüz karar aşamasındayken devreye Hakan’ın annesi Meral girer

Henüz karar aşamasında olan bu düşünceye bir de devreye ‘babaanne’ olmayı kafaya çok fena halde takmış olan, Hakan’ın annesi Meral (Nevra Serezli) işin içine girer. Kendi halinde, oldukça sakin, sevgi dolu ve mantıklı bir baba olan Orhan’ın (Sait Genay) tüm itirazlarına rağmen, çok çok sempatik ama bir o kadar da baskın karakter olan Meral’in tatlı müdahaleleri ile durum, daha da karmaşık ve komik hale dönüşür.

Senin Hikayen Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Senin Hikayen”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.