Quicksand Konusu

Quicksand, boşanmanın eşiğinde evli bir çiftin Kolombiya yağmur ormanlarında mahsur kaldığı bataklığı ve yaşam mücadelelerini konu edinmektedir. Eşi Josh ile beraber Kolombiya’ya tatile gelen Sofia için ülkesine dönmek garip bir histir. Otel lobisinde arkadaşlarıyla buluşan çift, arkadaşlarına burada boşanma haberini verir. Herkes bu duruma çok şaşırır. Çünkü onlar herkese göre mükemmel bir çifttir. Ertesi sabah Sofia eşine Choachi’ye gitmek istediğini söyler. Eşi Josh, bu gezintiyi tek başına yapmaması gerektiğini ve güvenli olmadığını söyler. Kolombiya’nın eşsiz ormanlarında yola koyulurlar. Yerlilerin bile gitmek istemediği bölgede bulunmaktan rahatsız olan Josh tekrar geri dönmek ister. Çünkü, fırtınalı bir yağmur gelmek üzeredir. Arabayı bıraktıkları yere tekrar döndüklerinde birinin aracın içine girmeye çalıştığını fark ederler. Hırsızın tek amacı paradır ve çifte silahını doğrultur. Josh bir odun parçasıyla adam saldırır ve koşturmaca başlar. Artık eli silahlı biri onların peşindedir.

Onlara daha öncede gitmemesi tavsiye edilen Las Arenas bölgesine giderek peşlerinde ki adamdan kurtulmaya karar verirler. Planladıkları kaçış sırasında işler hiçte istedikleri gitmez. Sofia bir bataklığa saplanmıştır ve gittikçe dibe batar. Josh, eşini kurtarmak için bataklığa atlar. Artık çiftin bambaşka bir sorunu vardır. Onları birinin bulmasını umut etmektedirler ve bu süre zarfında zorlu bir hayatta kalma mücadelesi onları beklemektedir.

Quicksand filminin yönetmen koltuğunda Andres Beltran oturmaktadır. Filmin senaryosu Matt Pitts tarafından kaleme alınmıştır. Kolombiya yapımı film, 18 Ağustos 2023’te vizyona girmiştir.

Quicksand Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Quicksand”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Quicksand