Pantolon Bankası Konusu

Pantolon Bankası izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Pantolon Bankası filminde çok zenginliğe kavuşan fakir bir adamın öyküsü anlatılmaktadır. Hüdaverdi evsiz barksız öksüz kimsesi olmaya bir adamdır, yaşamı boyunca açlık sefalet yokluk içinde yaşamıştır bu adam Pantolon Bankası filminde. Çok aç olduğu, son noktaya geldiği bir gün deniz kenarına inip Allah’a yakarır Pantolon Bankası filminde. Bir zaman geçer ve ceplerini kontrol eder, cebinde on lira vardır ve o geceden sonra ceplerinden durmadan paralar çıkmaya başlar Pantolon Bankası filminde. Hüdaverdi yaşadığı bu durumu arkadaşlarına anlatır Pantolon Bankası filminde, arkadaşları abes karşılarlar, gülerler, sonra ispatlar inanırlar.. Hüdaverdi cebinden durmadan çıkan bu paralarla ne yapacağını şaşırır, kararsızlık, şaşkınlık yaşar Pantolon Bankası filminde. Bir zaman sonra arkadaşları da inanır bu adama ve bir banka açmasını tavsiye ederler. Adam banka kurar ve çalıştırmaya başlar Pantolon Bankası filminde. Sektörde diğer bankalar Hüdaverdi’nin böylesine zengin olmasını çekemezler ve sırrı anlamaya çalışırlar Pantolon Bankası filminde.

Pantolon Bankası filminin yönetmeni Aram Gülyüz’dür. Pantolon Bankası filminin senaryosu Safa Önal’a aittir. Pantolon Bankası filminin yapımcısı Şahan Hakkı’dır. Pantolon Bankası filminin görüntü yönetmeni Memduh Yükman’dır. Pantolon Bankası filminin türü fantastik ve komedidir. Pantolon Bankası filmi siyah beyaz bir Yeşilçam filmidir. Pantolon Bankası filmi Türkiye’de çekilmiştir. Pantolon Bankası filminin oyuncuları başta ünlü yıldızlar  Sadri Alışık, ve Ajda Pekkan olmak üzre Gülbin Eray, Hüseyin Baradan, Sami Hazinses, Zafer Önen, Osman Alyanak, Afif Yesari, Nezihe Güler, Nubar Kamçılı, Bedros Çiçekyan, Muzaffer Yenen, İhsan Gürkan, Timuçin Caymaz, Barbaros Erbeşler, Ayhan Altunç, Kamer Sadık, Nurhan Kalancı, Süheyl Eğriboz’dur.

Pantolon Bankası zevkle, keyifle seyredeceğiniz muhteşem bir filmdir. Pantolon Bankası filmini mutlaka seyretmelisiniz. Pantolon Bankası filmi severek seyredeceğiniz bir filmdir. Pantolon Bankası filmi unutulmaz bir Yeşilçam komedi ve fantastik filmidir. Pantolon Bankası filmini mutlaka seyretmelisiniz. Pantolon Bankası filmi çok harika bir filmdir. Pantolon Bankası filmini çok beğeneceksiniz. Pantolon Bankası filmini seyredin mutlaka.

Pantolon Bankası Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Pantolon Bankası”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Pantolon Bankası