One Dream: The BINI & BGYO Concert

2022

One Dream: The BINI & BGYO Concert Konusu

Konu

P-Pop grupları BINI ve BGYO’nun ilk kardeş konseri “One Dream” için bir araya gelme zamanı geldi: BINI x BGYO Konseri” için bir araya geliyor. BGYO, Spotify’da 5 milyon dinlemeye ulaşan ilk albümleri The Light ile ses getirmeye devam ediyor. “The Baddest” adlı parçalarının klibi 1,5 milyon izlenmeyi aştı ve Billboard’un Next Big Sound listesinde zirveye yerleşti. BINI’s ayrıca BGYO’dan bir hafta sonra Born to Win adlı ilk albümünü yayınladı ve ilk haftasında iTunes All Genres Chart’ta 4 numaraya yerleşti.

Bu tarihi konserde zaten iki headliner var, daha iyisi olamaz değil mi? Ama oldu işte! AC Bonifacio, Kritiko ve biricik KZ Tandingan gibi en sevdiğiniz sanatçılar daha yeni kadroya dahil oldu. Bu kaçırmak istemeyeceğiniz bir gösteri yoksa derin bir FOMO yaşarsınız.

Resmi lansmanlarının üzerinden bir yıldan az bir süre geçen gruplar, stajyerlikten tam teşekküllü çaylak idol gruplarına dönüştüler. Bir sonraki büyük şey olma hayallerine doğru bir sonraki adımlarını atacaklar! Ortak konser, çıkış albümlerini ve onları bu ana getiren yolculuğu sergilerken onlar için belirleyici bir an olacak.

BINI ve BGYO hakkında

Kasım ayındaki ortak konserlerinden önce, her iki grup da çok beklenen ve her ikisi de tamamen orijinal şarkılardan oluşan tam uzunluktaki ilk albümlerini çıkarıyor. Her grubun bazı üyeleri albümler için şarkı besteleyerek yaratıcılıklarını ortaya koyuyor.

BINI’nin hayranları grubun ikinci single’ının Eylül ayında yayınlanmasını beklerken, albümün tamamı Ekim ayında yayınlanacak.

BGYO ise kısa süre önce YouTube’da dünya çapında trend olan ve iTunes Filipinler’de bir numaraya yükselen “The Baddest” klibini tanıtmaya devam edecek. Albümleri de Ekim ayında yayınlanacak.

İlk yorum yapan siz olun “One Dream: The BINI & BGYO Concert”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

One Dream: The BINI & BGYO Concert