Danny Collins Konusu

Danny Collins izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2015 yılında ilk defa seyirci karşısına çıkan Danny Collins filmi, Amerika Birleşik Devletleri’ne aittir. Komedi filmler, dram filmler ve müzikal filmler kategorisinde yer alan Danny Collins filminin yönetmen koltuğunda Dan Fogelman oturmaktadır. Danny Collins filminin başrol oyuncuları ise şu şekilde sıralanmaktadır; Al Pacino, Annette Bening, Bobby Cannavale.

Danny Collins filminin konusu

Dünyaca ünlü bir müzisyen orta yaşlarını çoktan geçmiştir. Gerçek bir hayat hikayesinden yola çıkılarak beyaz perdeye aktarılan Danny Collins filmi, bir rock yıldızının geçmişi ile olan samimi yüzleşmesini ele alıyor. 1970’li yıllarının oldukça popüler ismi olan Danny, bu dönemde rock şarkı üzerine sağlam kariyer yapmıştır. Danny aynı zamanda çol çılgınca bir hayat yaşamıştır ve kendisine sunulan bu hayatın tüm olanaklarını sonuna kadar kullanmıştır.

Danny için bir şans daha

Ancak gel görelim ki Danny için artık o eski şaşalı ve parıltılı günler çok geride kalmıştır. Ancak bir gün Menajeri John Lennon tarafından kendisine tam 40 sene yazılmış olan bir mektup geçer. Geçen bu mektupla beraber Danny, son kez beste yapmaya ve geçmişte hem yapmayı çok istediği ancak bir türlü fırsat bulamadığı hem de yaptığı ama pişmanlık duyduğu şeyleri telafi etmeye karar verir. Danny diğer bir yandan da ailesi ile zayıflayan bağlarını tekrardan güçlendirmek için harekete geçecektir. Aynı zamanda uzun süreden beri gözüne kestirdiği bir kadını elde etmeye başlayacaktır. Danny Collins filmini sitemizden Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz…

Danny Collins Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Al Pacino

Danny Collins

Annette Bening

Mary Sinclair

Jennifer Garner

Samantha Leigh Donnelly

Bobby Cannavale

Tom Donnelly

Nick Offerman

Magazine Interviewer

Production

Denise Di Novi

Executive Producer

Monica Levinson

Executive Producer

Declan Baldwin

Executive Producer

Writing

Dan Fogelman

Screenplay

Directing

Costume & Make-Up

Bill Corso

Makeup Department Head

Sophie de Rakoff

Costume Design

Art

Claudette Didul

Set Decoration

Dan Bishop

Production Design

Editing

Crew

Steve Yedlin

Cinematography
İlk yorum yapan siz olun “Danny Collins”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.