Ölümle Dans (Living & Dying) Konusu

Ölümle Dans (Living & Dying) izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Ölümle Dans (Living & Dying) filminin konusu:

 

Orijinal adı Living & Dying olan ve Türkçe’ye ‘Ölümle Dans’ olarak çevrilen Amerika Birleşik Devletleri (ABD) yapımı film, ilk kez 2007 yılında vizyona girdi. Yönetmenliğini Jon Keeyes’in yaptığı filmde Türkiye’den Tamer Karadağlı, Yelda Reynaud ve Deniz Akkaya da rol alırken, başrollerde Edward Furlong, Bai Ling, Maurice Ripke gibi ünlü isimler yer alıyor.

Filminin Konusu: Yağmurdan kaçarken doluya tutulan zavallı banka soyguncuları, polisten kaçmak isterken azılı haydutların kucağına düşüverirler. Bu üç kişilik soyguncu çetesi, gerçekleştirdikleri son soygun sonrası polisten kaçarlarken bir kafetaryaya sığınmışlardır. Ama asıl kaçmaları gereken insanlar o kafetaryanın içindedir. Kafeteryada tesadüf eseri müşteri olarak bulunan iki azılı katil tarafından, diğer müşterilerle birlikte rehin alınınca asıl mücadele artık şimdi başlayacaktır. Artık kaçtıkları polisler, kendilerini kurtarmaları için umut besledikleri insanlara dönüşmüştür. Zamanla yarıştıkları, gerilim dolu bir hayatta kalma mücadelesi başlamıştır. Jon Keeyes tarafından yönetilen Ölümle Dans, ülkemizde Tamer Karadağlı, Yelda Reynaud ve Deniz Akkaya’nın da filmde rol almaları nedeni ile dikkat çekmişti.

Living & Dying (Ölümle Dans) Jon Keeyes tarafından yönetilen 2007 yılı ABD yapımı film, Türkiye’de Tamer Karadağlı, Yelda Reynaud ve Deniz Akkaya’nın da filmde rol almaları nedeni ile Türk seyircilerin dikkatini çekmişti

Yıl: 2007

Tür: Aksiyon / Gerilim

Orijinal Adı: Living and Dying

Yönetmen: Jon Keeyes

Oyuncular: Edward Furlong, Bai Ling, Maurice Ripke, Tamer Karadağlı, Deniz Akkaya

Ülke: Amerika Birleşik Devletleri (ABD)

Ölümle Dans (Living & Dying) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Ölümle Dans (Living & Dying)”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.