Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası (Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem)

Kanalizasyondan yeni nesil kahramanlar yükselecek.

Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası (Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem) Konusu

Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası (Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem) izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası, kaplumbağa kardeşlerin başından geçen maceraları konu edinir. Dört Ninja Kaplumbağa, senelerini Newyork’ta yaşayan insanları korumak için adamıştır. Ustaları ile birlikte türlü tehlike ve olay atlatırlar. Başlarına gelen onca olaydan sıkılıp artık normal olmak isterler. Ne var ki olaylar pek de kardeşlerin istediği gibi gelişmeyecektir. Şehrin sokaklarında normal bireyler gibi dolaşıp yaşamak isteyen kardeşleri zorlu bir mücadele bekliyordur.

Artık gençliklerinin tadını çıkartmak ve yaşamak isteyen kaplumbağalar, üzerlerine yollanan mutant saldırısı karşısında tarafsız kalamazlar.  Newyork’ta sevilen ve normal kabul edilen genç adamlar olma fikri bir süreliğine rafa kalkacaktır. Dur durak bilmeyen bir kaçış ve kovalayış başlar.

Yönetmen bu filmde, April’den, Sprinter Usta’ya, Raphael’e birçok karakteri yeniden kurguluyor.  İzleyicinin beklentisinin aksine Kaplumbağa ekibi ve yandaşları çok daha farklı betimlenmekte. Splinter Usta’nın bilgelik durumundaki değişim, Raphael’in artık yeterince aksi olmayışı gibi birçok değişim söz konusu. Ayrıca günümüz esprilerine ve popüler kültür ögelerine de bolca yer veriliyor. Bu durum bambaşka bir Ninja Kaplumbağalar filmi deneyimini izleyiciye sunuyor.

Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası filminin yönetmenliğini; Jeff Rowe ve Kyler Spears üstlenmiştir. Senarist koltuğunda ise, Seth Roger ve Evan Goldberg oturmaktadır. Filmin çok beğenilen seslendirme kadrosu ise oldukça sevilen isimlerden oluşmaktadır. Seth Rogen, Nicolas Cantu, Micay Abey, Ayo Edebiri, Brady Noon ve son olarak usta oyuncu ve seslendirmen Jackie Chan, seslendirme kadrosunu oluşturuyor.

Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası (Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Micah Abbey

Donatello (voice)

Shamon Brown Jr.

Michelangelo (voice)

Nicolas Cantu

Leonardo (voice)

Brady Noon

Raphael (voice)

Ayo Edebiri

April O'Neil (voice)

Maya Rudolph

Cynthia Utrom (voice)

John Cena

Rocksteady (voice)

Unknown

Mark A. Mangini

Sound Designer

Mark A. Mangini

Supervising Sound Editor

Mark A. Mangini

Sound Re-Recording Mixer

Ahmet Kostarika

Original Music Composer

Peter Laird

Characters

Seth Rogen

Screenplay
İlk yorum yapan siz olun “Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası (Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem)”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası