Neredesin Firuze Konusu

Neredesin Firuze izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2004 yılında ilk defa seyirci karşısına çıkan Neredesin Firuze filmi, Türkiye’ye aittir. Komedi filmler, dram filmler ve müzikal filmler kategorisinde yer alan Neredesin Firuze filminin yönetmen koltuğunda Ezel Akay oturmaktadır. Neredesin Firuze filminin başrol oyuncuları ise şu şekilde sıralanmaktadır; Demet Akbağ, Haluk Bilginer, Özcan Deniz, Ata Demirer, Cem Özer, Ruhi Sari, Ragıp Savaş ve Şebnem Dönmez.

Neredesin Firuze filminin konusu

Neredesin Firuze filmi, gerçek bir Unkapanı hikayesidir ve beyaz perdeye uyarlanmıştır. CD ve kaset piyasasının bir zamanlar altın devriydi. Ancak artık yavaş yavaş bu altın günlerini geride bırakmaya başlamıştır. Ünlüler için verimsiz geçen günleri ele alan film, müzik piyasasında pek başarılı olamayan bu sebepten ötürü de borç yığını içerisinde düşen Hayri ve Osman’ın hikayesidir. 

Hayri ve Osman bir çıkış yolu aramaktadır

Hayri ve Osman, bir çıkış yolu aramaktadır. Bu sırada Sansar isimli menajerin önerdiği bir sözde genç yeteneğe ulaşmaya çalışırlar. Bu genç yetenek olarak tanımlanan isim ise Ferhat’tır. Ferhat ise Almanya’da yaşamaktadır. Ferhat’ın sesini telefondan dinleyen bu ikili, onun sesini çok beğenirler. Osman ve Hayri,Ferhat’ı Almanya’dan Türkiye’ye nasıl getirebiliriz diye planlar yapmaya başlarlar. Ferhat Türkiye’ye geldiği zaman onunla yapacakları kaset üzerinden kazanacakları para ile borçlarını ödeyeceklerdir. Ferhat Türkiye’ye gelmiştir. Ancak onun gelmesi ile beraber ortaya bir de zengin bir kadın çıkar. Gizemli kadının ismi ise Firuze’dir. Firuze, Ferhat’ı çok beğenmiştir ve ona yatırım yapmak istemektedir. 

 

 

Neredesin Firuze Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Neredesin Firuze”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Henüz inceleme yok.

Neredesin Firuze