Hayalet Konusu

Hayalet izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2013 yılında ilk defa seyirci karşısına çıkan Hayalet filmi, Amerika Birleşik Devletleri’ne aittir. Gerilim filmler kategorisinde yer alan Hayalet filminin yönetmen koltuğunda Todd Robinson oturmaktadır. Hayalet filminin başrol oyuncuları ise şu şekilde sıralanmaktadır; Ed Harris, David Duchovny, William Fichtner.

Hayalet filminin konusu

Oldukça başarılı bir kaptan olan ve başarısını tüm ülkesine ispatlamış olan Ed Harris, Soğuk Savaş döneminde görev yapmıştır. Sovyet Rusya yapımı bir denizaltı aracı ile görev almış olan Ed Harris, bu görevi layığı ile yerine getirmiştir. Ancak Ed Harris bu dönemlerden kalma psikolojik sorunlarla mücadele eden birisidir. Üstelik bunu kimseyle paylaşmamış ve herkesten saklamıştır. Üzerine devlet tarafından Ed Harris’e yeni bir görev verilmiştir.

Ed Harris çok özel bir görev için seçilmiştir

Ed Harris kabul ettiği bu gizli görevde bir yandan ailesini geride bırakacaktır, diğer yandan kimsenin bilmediği psikolojik sıkıntısını kimseye belli etmeyecektir. Artık yola çıkmış olan Ed Harris, geminin nükleer füzelerini elde etmeye çalışan KGB ajanlarına karşı füzeleri koruması gerekmektedir. Ve KGB ajanları ile başbaşa kalır. İlk başlarda çok önemsiz gibi görünen bu yeni görev, sonrasında bütün insanlığı ilgilendiren büyük bir tehlikeyi barındırmaktadır. Bu operasyonda bir süre sonra kendisinin piyon oolarak kullanıldığını fark eden Ed Harris, karşılaştığı bu tehlike karşısında baş başa olduğunu fark edecektir. Hayalet filmini sitemizden Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz…

Hayalet Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Hayalet”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.