Geceden Korkun (Fear the Night)

202392 dk,

Geceden Korkun (Fear the Night) Konusu

Geceden Korkun, sekiz kadının gelin eğlencesi düzenlemek için bir araya gelmesi ile beraber, onların başlarına gelenleri konu edinir. Kaliforniya’nın ıssız tepelerinden birinde gizlenmiş bir bağ evinde, eğlenceli başlayan gecenin sonunda yaşanacakları hiçbiri tahmin etmemektedir. Tess, yolculuk esnasında alışveriş ve yakıt için durdukları benzinlikte üç kişilik bir erkek grubuyla sözlü bir tartışma yaşar.  Sonrasında tekrar yola çıkarlar. Eve vardıklarında yolun aşağısında yine aynı ekibi görür ve ters giden bir şeyler olduğundan şüphelenirler. Ama bu durum onların keyfini kaçırmayacaktır.

Akşamüstü başlayan parti, hava karardığında da eğlenceli bir şekilde devam etmektedir. Beraber şarkılar söyleyip, içki içip, dans ettikleri hoş bir akşam geçirmektedirler. Davetsiz bir misafir her şeyi değiştirecektir. Parti, artık maskeli bir saldırganın hedefi haline gelmiştir. Henüz yolculukları sırasında karşılaştıkları adamlar akıllarına gelir. Gerçek, onların düşündüğü gibi değildir. Ekipte sorunlu bir askeri gazi ve veteriner olan Tess’te yer almaktadır. Tess’in önderliğinde bir gece boyunca kendi canlarını savunacaklardır. Maskeli saldırganın asıl amacı evde olan bir şeye sahip olmaktır. Ama hiçbiri onun istediği şeyin ne olduğunu bilmemektedir. Tess ve arkadaşlarının tek amaçları kendilerini korumaktır. Fakat, işler içinden çıkılmaz bir hal aldığında artık saldırıya geçmeleri gerektiğini düşünür ve bir plan yaparlar.

Filmin senaryosunu kaleme alan Neil Labute, aynı zamanda yönetmen koltuğunda oturmaktadır. Başrollerini Maggie Q, Kat Foster, Travis Hammer ve Gia Crovatin gibi önemli isimler paylaşmıştır. Filmin çekimleri Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde çekilmiştir. İlk gösterim tarihi 21 Temmuz 2023’tür.

Geceden Korkun (Fear the Night) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Geceden Korkun (Fear the Night)”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Geceden Korkun