Doğum Günü Pastası (The Birthday Cake)

202193 dk,

Doğum Günü Pastası (The Birthday Cake) Konusu

Jimmy Giannopoulos tarafından hem senaryosu yazılan hem de çekilen Doğum Günü Pastası filmi dram ve polisiye kategorisinde. Val Kilmer ve Ewan Mcgregor gibi usta isimlerin başrollerinde olduğu Jimmy Giannopoulos filmi 2021 yılında izleyicilerle buluştu.

Filmin Konusu

Giovanni’nin babası 10 sene önce ölmüştür. Aslında Giovanni’nin bu olaya dair bildiği tek şey budur. Aradan yıllar geçmesine rağmen babasının ölümü hakkında hiçbir şey bilmiyordur. Çünkü Giovanni’nin amcası mafyadır. Bazı şüpheleri olsa da şimdiye kadar tanıklık ettiği bir durum yaşanmamıştır. Ta ki babasının ölüm yıldönümüne kadar.

Babasının ölüm yıldönümünün 10.yılı olduğu için mafya amcası bir organizasyon yapar. Anma gecesindeki pasta için görevlendirilen kişi ise Giovanni’den başkası değildir. Anma esnasında yenecek pastayı getirmekle görevlendirilir, o da bir pasta bulabilmek için yola koyulur. Ama ansızın gelişen olaylar neticesinde korkunç bir cinayete tanıklık eder. İşte şimdi taşlar yerine oturmaya başlamıştır. Bu cinayetle babasının ölümü arasında bir bağ olabileceğini düşünen Giovanni’nin hayatı tamamen değişecektir.

Aldığı Ödüller

Filmin aldığı bir ödül şu an için yok.

Doğum Günü Pastası (The Birthday Cake) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Unknown

Sean Price Williams

Director of Photography

Production

Mark Tacher

Co-Executive Producer

Suzann Toni

Production Coordinator

Martin

Additional Production Assistant

Crew

Patrick M. Walsh

Stunt Coordinator
İlk yorum yapan siz olun “Doğum Günü Pastası (The Birthday Cake)”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Doğum Günü Pastası