Bir Damla Aşk Konusu

Bir Damla Aşk izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Bir Damla Aşk filminde Hasan adındaki genç bir adam daha yirmiş yaşındaki bir üniversitelidir. Hasan, küçükken aşık olduğu Damla ile yıllar sonra tesadüf sonucu rast gelir. Bir Damla Aşk filminde oyunculuk drama eğitimi aldığı bir kursun, kampın bulunduğu yere Damla’yı da çağırır. Bir Damla Aşk filminde Damla’nın sarı adlı bir sapığı vardır, bu durumu Hasan bilmemektedir. Sapık Sarı, Damla ile  Hasan’ı sevgili iki aşık zanneder ve Damla’yı kaçırır. Herkese zehir olur her şey. Polis ekipleri Sarı’yı ele geçirirler, kaçırma girişimini bastırırlar Bir Damla Aşk filminde. Polis müdahalesiyle durumlar düzeldi sanıldıysa da, Hasan çok büyük bir düşman edinmiştir. Sapık Sarı’dır bu adam. Damla, Hasan’ın dostu Batuhan’a karşı hisler beslemeye başlar Bir Damla Aşk filminde. Hasan hala isteklidir Damla ile aşk yaşamaya bu yüzünden bir doğum günü sürprizi yapmak ister Bir Damla Aşk filminde. Olaylar karmakarışık bir hal alacaktır Bir Damla Aşk filminde.

Bir Damla Aşk filminde Hasan ve Damla yıllardır birbirlerinin yüzlerini hiç görmemişlerdir. Bir Damla Aşk filminde Hasan ve Damla tesadüf sonucu karşılaşma durumu yaşarlar ve şok olurlar. Bir Damla Aşk filminde bir süre sonra eski dostluklarına tatmamaya başlarlar. Damla bu tesadüfü rast gelme sebebiyle Hasan’ın yıllar önceki arkadaşı Batuhan’a karşı büyük duygular beslemesine sebep olur Bir Damla Aşk filminde. Damla alev alev yanmaya başlar Batuhan’a karşı. Spil Dağı’na gezmeye tatil yapmaya giderler ancak burda Damla’nı sapığı Sarı izlerini bulacaktır Bir Damla Aşk filminde.

Bir Damla Aşk filminin yönetmeni Berk Aygül’dür. Bir Damla Aşk filmi 2 Haziran 2017’de gösterime girmiştir.  Bir Damla Aşk filminin türü romantiktir. Bir Damla Aşk filmi tür olarak romantik ve  komedidir. Bir Damla Aşk filminin oyuncuları Öykü Bozkurt, Sıla Seda Kansu, Can Karakoç, Ercüment Balakoğlu’dur.

Bir Damla Aşk Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Bir Damla Aşk”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Bir Damla Aşk