Aşk Geliyorum Demez Konusu

Aşk Geliyorum Demez izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2009 yılında ilk defa seyirci karşısına çıkan Aşk Geliyorum Demez filmi, Türkiye’ye aittir. Aksiyon filmler ve komedi filmler kategorisinde yer alan Aşk Geliyorum Demez filminin yönetmen koltuğunda Murat Şeker oturmaktadır. Aşk Geliyorum Demez filminin başrol oyuncuları ise şu şekilde sıralanmaktadır; Tolgahan Sayışman, Altan Erkekli, Bergüzar Korel.

Aşk Geliyorum Demez filminin konusu

Türkiye’nin geleneksel ticaretinin hala devam ettiği bir yer olan Mahmutpaşa bölgesinde geçen bir aşk hikayesine tanıklık edeceğiz. Bu aşk Ali’nin aşkı ve hikayesi. Ali bu Mahmutpaşa Han’ında bulunan esnaflardan birinin oğludur. Ali bir hayli yakışıklıdır ve bir o kadar da çapkındır. Yakışıklı olduğunu kendisi  de bilmektedir. Bu yüzden dolayı da kadınları daha rahat bir şekilde tavlamaktadır. Ancak Ali’nin yolu bir gün Gözde isimli zengin bir ailenin kızı ile kesişecektir. Bergüzar Korel tarafından hayat verilen Gözde ise Mahmutpaşa Hanı’nı satın alan zengin müteahhidin, yardımsever, doğa ve hayvanlara oldukça düşkün olan kızıdır.

Müteahhit, han esnaflarından hanı boşaltmalarını ister

Müteahhit, satın aldığı bu hanı yıkıp, yerine devasa bir alışveriş merkezi yapmak istemektedir. Han esnafı ile görüşen bu zengin adam, esnafın bir an önce burayı boşaltması gerektiğini açıklar. Karşılaştıkları bu durum karşısında müteahhite karşı birleşen han esnafları bir plan yaparlar. Yaptıkları plana göre ise Ali’den yardım isterler. Ali, müteahhitin kızı Gözde’yi kendine aşık edip hanı kurtarması için kızla beraberlik yürütmesini isterler. Bir yardım gecesinde bir araya gelen Ali ve Gözde ise birbirlerinden oldukça etkilenirler. Han esnaflarının da yardımı ile başlayacak olan ilişki sonrasında komik ve romantik bir hikayeye döner. Aşk Geliyorum Demez filmini sitemizden izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz…

Aşk Geliyorum Demez Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Aşk Geliyorum Demez”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.