As bestas Konusu

Özet

Canavarlar (Galiçyaca: As bestas), Rodrigo Sorogoyen’in yönettiği, Denis Menochet, Marina Foïs, Luis Zahera ve Diego Anido’nun rol aldığı 2022 yapımı İspanyol-Fransız kırsal gerilim filmidir. Galiçya’da geçen film Fransızca, İspanyolca ve Galiçyaca dillerinde çekilmiştir.

Konu

Galiçya kırsalında geçen filmin konusu, doğayla bağ kurmak için küçük bir köye yerleşen Fransız bir çifti takip eder. Ancak varlıkları, birkaç yerlinin düşmanlığına ve düpedüz şiddetine neden olur.

Oyuncular

Denis Menochet as Antoine
Marina Foïs as Olga
Luis Zahera as Xan
Diego Anido
Marie Colomb
Machi Salgado

Prodüksiyon

Filmin yapımcılığını Arcadia Motion Pictures, Caballo Films, Cronos Entertainment ve Le Pacte [fr] üstlenirken, RTVE, Movistar+, Canal+ ve Cine+’nın katılımıyla Eurimages tarafından desteklendi ve ICAA tarafından finanse edildi. Senaryo, uzun süredir birlikte çalışan Isabel Peña ve Sorogoyen tarafından kaleme alındı. Yapım ekibinde Sorogoyen’in sürekli birlikte çalıştığı diğer isimler de (besteci olarak Olivier Arson, görüntü yönetmeni olarak Alex de Pablo [es] ve film editörü olarak Alberto del Campo gibi) yer alıyor.

Sorogoyen filmi “western olarak” çekeceğini bildirdi. Çekimler 16 Eylül 2021’de başladı ve 13 Aralık 2021’de tamamlandı. Çekim yerleri arasında El Bierzo ve Galiçya’nın iç kesimleri yer aldı.

As bestas Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “As bestas”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

As bestas