Selena Gomez: My Mind & Me Konusu

Selena Gomez: My Mind & Me izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Konu

İlgi odağı olduğu yılların ardından Selena Gomez hayal bile edilemeyecek bir şöhrete kavuşur. Ancak tam yeni bir zirveye ulaşmışken, beklenmedik bir dönüş onu karanlığa sürükler.

Özet

Selena Gomez: My Mind & Me, şarkıcı ve oyuncu Selena Gomez’i kariyerinin altı yıllık bir döneminde takip eden 2022 yapımı bir Amerikan belgesel filmidir. Alek Keshishian tarafından yönetmenliği yapılan, Lighthouse Media & Management ve Interscope Films tarafından yapımcılığı üstlenilen ve 4 Kasım 2022’de Apple TV+ ve belirli sinemalarda gösterime giren film, Selena Gomez’in lupus ve bipolar bozukluk teşhislerinin ardından şöhretle, fiziksel ve zihinsel sağlığıyla olan mücadelesini anlatıyor. Prömiyerini 2 Kasım 2022’de AFI Fest’in açılış gecesinde yapan Selena Gomez: My Mind & Me olumlu eleştiriler aldı; belgesel ruh sağlığı konusundaki şeffaflığı nedeniyle övgüyle karşılandı. Filmin gösterime girmesiyle birlikte, Gomez’in son jenerikte yer alan şarkısı “My Mind & Me” single olarak yayımlanmıştır.

Detay

Tür: Belgesel, Biyografi
Orijinal Dil: İngilizce
Yönetmen: Alek Keshishian
Yapımcı: Michelle An, Caitlin Daley, Aleen Keshishian, Alek Keshishian, Katherine LeBlond, Stephanie Meurer, Zack Morgenroth
Yazar: Alek Keshishian, Paul Marchand

Selena Gomez: My Mind & Me Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Selena Gomez: My Mind & Me”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Selena Gomez: My Mind & Me