Oyuncakların Dehşeti (Toys of Terror)

202189 dk

Oyuncakların Dehşeti (Toys of Terror) Konusu

Oyuncakların Dehşeti (Toys of Terror) izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Korku severlere yeni bir heyecanlı dakikalar yaşatacak Nicholas Verso yönetmenliğinde 2021 yılı yapımlı Oyuncakların Dehşeti (Toys of Terror) Almanya filmi izleyicisiyle buluştu.

Oyuncakların Dehşeti (Toys Of Terror) Filminin Konusu

Filmde ailecek yeni eve taşınan çiftin ve çocuklarının başlarına gelen korku dolu anlar anlatılıyor. David (Dayo Ade) ile Hannah (Kyana Teresa) çifti çocuklarıyla birlikte güzel Noel kutlamaları sonrasında yeni evlerine taşınırlar. Ancak taşındıkları evin karanlık geçmişinden haberleri yoktur.
Evlerine gelen çift ve çocukları yerleşmeye başlarlar. Çocuklar evin her köşesini keşfetmeye çıkarken tavan arasında bir sandık görürler. Anne ve babalarına haber vermeden sandığı açıp meraklarını gidermek isterler ki başlarına geleceklerden habersiz korku dolu bombanın pimini çoktan çekmişlerdir.
Sandığı açında içerisinde birçok oyuncağın olduğunu görürler. Oyuncakların canlı olması çocukları sevindirir ancak başlarını büyük belaya soktuklarından henüz haberleri yoktur.
Korku dolu filmin senaryosu Dana Gould’a aittir. Oyuncu kadrosunda ise Georgia Waters, Saul Elias, Zoe Fish, Verity Marks ve Ernie Pitts gibi ünlü oyuncular yer alır.

Oyuncakların Dehşeti (Toys of Terror) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Production

Dana Gould

Executive Producer

Eric Scott Woods

Executive Producer

Directing

Sound

Matthew Rogers

Original Music Composer
İlk yorum yapan siz olun “Oyuncakların Dehşeti (Toys of Terror)”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Oyuncakların Dehşeti