Merve Kült Konusu

Merve Kült konusu ile yediden yetmişe her yaştan bireyi kendine çekiyor. Oldukça eğlenceli bir film olmasının yanı sıra romantik ayrıntılar da içeren bu özel yapımın başrollerinde Mehmet Ozan Dolunay, Ahsen Eroğlu ve Zuhal Olcay gibi özel isimleri görüyoruz. Yönetmen koltuğunda ise Cemal Alpan oturuyor.

Merve Kültür (Ahsen Eroğlu) moda tasarımı ile ilgilenen cıvıl cıvıl bir genç kızdır. Giydiği her şey anında olay olur, sokakta bir gören bir daha bakar Merve’ye. Çünkü tamamen kendine has bir tarza sahiptir. Bu da onu farklı kılan temel unsurdur aslında.

Merve’nin annesi Nevra ise başarılı bir gazetecidir. Hayatını gazeteciliğe adamış olan bu kadın daha yeni yeni mesleğini bırakmıştır. Bir gün Merve’nin babası durumu sıkışık olduğu için Nevra ve Merve’nin yaşadığı apartmanı satışa çıkarır. Tüm dostlarıyla aynı apartmanda oturan Merve bu konuya dair bir şeyler yapmak zorunda hisseder.

Hal böyle olunca Merve işe girer ve bir ajansta çalışmaya başlar. Kaderin cilvesine bakın ki Merve’nin çalıştığı ajansın sahibi Nevra hanımın seneler önce arasında husumetin olduğu ailenin oğlu çıkar. Anıl Gürman adlı bu genç, Nevra Kültür’den resmen nefret etmektedir.

Fakat intikam planı düşündüğü gibi ilerlemez. Çünkü Merve’ye deli gibi aşık olacaktır. Peki bu iki genç birbirlerine kavuşabilecek mi yoksa intikam ateşine yenik mi düşecek? Merve Kült konusu ile herkesi etkisi altına alacak, mutlaka izlemelisiniz!

Merve Kült Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Ahsen Eroğlu

Merve Kült

Ozan Dolunay

Anıl Gürman

Zuhal Olcay

Nevra Kültür

Mine Tugay

Leyla Madralı

Ege Aydan

Aytaç Kültür
İlk yorum yapan siz olun “Merve Kült”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Merve Kült