Bolt

Tamamen müthiş, Gülünç. Artık Başlasın.

Bolt Konusu

Bolt izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2008 ABD yapımı Bolt adlı yapımın yönetmenliği Byron Howard ve Chris Williams ikilisi tarafından yapılmış olup, filmin başrol oyuncuları arasında ise John Travolta, Mark Walton, Miley Cyrus ve Susie Essman görev almıştır.

Farklı süper güçlere sahip olan Penny adında bir kız ve Bolt adında bir köpek, kötü kalpli doktor Calico’nun şeytani planlarını sürekli olarak bozmak zorundadır. Ancak Bolt’un bilmediği şey, kendisinin sadece Bolt adlı popüler bir TV dizisinde bir oyuncu olduğudur. Daha gerçekçi bir sunum için, TV dizisinin yapımcıları, Bolt’un TV şovunun gerçek olduğunu ve aslında süper güçlere sahip olduğunu göstermek için görüntüleri düzenleyerek Bolt’un hayatını taklit ettiler. Son bölüm bittikten sonra Bolt, yanlışlıkla Penny’nin bir TV kötü adamı tarafından kaçırıldığına inanınca setteki karavanına kaçar. Bir pencereyi kırmaya çalışır, bilincini kaybeder ve bir Strafor kutusuna düşer. Bolt’un kutuda olduğunu kimse bilmeden Hollywood’dan New York’a gönderilir. New York’ta, yemek için güvercin çalan dişi bir sokak kedisi olan Mittens ile tanışır. Eldivenlerin Dr. için çalışan kötü bir düşman olduğuna inanmak.

Calico, Bolt, Mittens’ı Hollywood’a dönmesine yardım etmeye zorlar ve bir kamyonla batıya doğru yolculuklarına başlarlar. Bu arada Hollywood’da Penny, Bolt’u kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşar, ancak stüdyo onu Bolt gibi bir film yapmaya devam etmesi için zorlar. Maceralar ilerledikçe Bolt, süper güçlerinin işe yaramadığını ve köpüğün vücudunu etkilediğini fark etmeye başlar. İlk acı ve açlık duygularına şaşıran Bolt, Mittens’in ona nasıl tatlı ama muhtaç bir köpek gibi davrandığını öğrenir ve onu yemekle ödüllendirir. Takımlarına katılan korkusuz, televizyon seven bir hamster ve büyük bir Bolt hayranı olan Rhino ile tanışırlar. Gauntlet’ler, Bolt’u süper güçlerinin gerçek olmadığına ikna etmeye çalışır, ancak tartışmaları, ikisini de yakalayıp bir hayvanat bahçesine götüren Animal Control’ün gelişiyle kesintiye uğrar. Yol boyunca Rhino tarafından serbest bırakıldıktan sonra Bolt, sonunda normal bir köpek olduğunu anlar, ancak Rhino onunla konuştuktan sonra inancını yeniden kazanır. Bolt adlı yapım ile sürükleyici ve bir o kadar da heyecan verici bir seyir deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

Bolt Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

John Travolta

Bolt (voice)

Joey Soloway

Rhino (voice)

Malcolm McDowell

Dr. Calico (voice)

Miley Cyrus

Penny (voice)

Ramon Fernandez

The Agent (voice)

Unknown

John Kahrs

Animation

John Powell

Original Music Composer

Jon Daly

Screenplay

Randy Thom

Sound Designer

Randy Thom

Sound Re-Recording Mixer
İlk yorum yapan siz olun “Bolt”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Bolt