Karen Gillan

“Yenilmezler: Son Oyun” filmi oyuncusu Karen Gillan kimdir? Karen Gillan kaç yaşında? Karen Gillan aslen nereli? Karen Gillan dizileri neler? Karen Gillan filmleri neler? Karen Gillan hangi burç? Karen Gillan hakkında merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken her şeyi sizin için bu yazımızda derledik.

Karen Gillan Kaç Yaşında? Karen Gillan Aslen Nereli? Karen Gillan Hangi Burç?

Karen Gillan, 34 yaşındadır. Oyuncu Karen Gillan aslen Invernesslidir. Karen Gillan, Yayburcudur.

Karen Gillan Kimdir?

Oyuncu Karen Gillan’ın babası Raymond John Gillan, annesi ise Marie Gillan olarak bilinmektedir. Karen Gillan’ın çocukluğu Inverness’ta geçti ve tek çocuktu. Genç yaşında sanat ile ilgilenmeye başlayan oyuncu Gillan, 7 yaşında piyano çalmaya başladı. Gene erken yaşlarda oyunculuğa merak salan Karen Gillan, tiyatro kulüplerinde eğitimler aldı. Okulunda bir çok gösteride rol aldığı bilinen Karen Gillan, 16 yaşında geldiğinde ise oyunculuk eğitimini geliştirmek için Edinburgh’taki Telford College’e gitmeye başladı. Oyuncu Karen Gillan, burada bulunan Charleston Academy’de oyunculuk eğitimleri alarak kendini geliştirdiği bilinmektedir. 18 yaşına geldiğinde ise güzel isim Karen Gillan, Londra’da İtalia Conti Academy of theatre arts drama okulunda eğitimini sürdürdü. Güzel oyuncu Karen Gillan’ın ilk profesyonel oyunculuk deneyimine bakıldığında; İskoç yazar İan Rankin’in eserinden uyarlanma olan Müfettiş Rebus adlı TV dizisi ile yaşadı.

Karen Gillan’ın Rol Aldığı Filmler

2008      New Town Killer – Otobüs durağındaki genç kız 2010      Outcast – Ally 2013      Aşkta Mutlu Son Yoktur – Jane Lockhart 2013      Göz – Kaylie Russell 2014      Galaksinin Koruyucuları  Vol.  – 1 – Nebula 2014      Bound for Greatness – Maeve MacDonough       Kısa film 2015      Warning Labels – Mindy Kısa film 2015      Coward Yok         Kısa film; yönetmen ve senarist 2015      Conventional – Rachel Milligan   Kısa film; ayrıca yönetmen ve senarist 2015      The List – Lily 2015      Büyük Açık – Evie 2016      In a Valley of Violence – Ellen 2017      Çember Annie Allerton 2017      Galaksinin Koruyucuları  Vol. 2 – Nebula 2017      All Creatures Here Below – Martha 2017      Jumanji -Ruby Roundhouse 2018      Tupperware Party – Lucy 2018      Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı  Vol. 1       Nebula Hawke’nin ailesiyle birlikte mutlu bir hayat sürerken, kızının oğlunun ve eşinin ani kayboluş sahnesiyle başlan ve bilindiği üzere Infinity War’la Thanos, hedeflediği amaca ulaşmış ve sonsuzluk eldiveniyle dünyanın yarısını yok edişini anlatan oyuncu kadrosunda Karen Gillan’ın da rol aldığı filmi izlemek için linke tıklayınız; Yenilmezler: Son Oyun