Toto Kralı Konusu

Toto Kralı izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Toto Kralı filminde taksicilik yapan Rıfkı toto oynar ve büyük ilgisi vardır. Rıfkı’nın Selma adında bir de eşi vardır, Selma Rıfkı’ya izin vermez toto oynaması için Toto Kralı filminde. Arkadaşları Rıfkı’yla kafa bulurlar, tiye alırlar bu durum sebebiyle. Bir gece rüyasında bir ses duyar Rıfkı, o hafta oynanacak totonun sonucudur bu. Gecelerce devam etmeye devam etmeye başlar bu sesler. Duyduğu toto sonuçlarını arkadaşlarıyla paylaşmaya başlar Rıfkı Toto Kralı filminde. Toto Kralı filminde Rıfkı’nın bütün totoları bildiği durumunu iki adam öğrenir. Bu adamlar kötü adamlardır ve Rıfkı’nın peşine takılırlar, İsmet ve Nusret’tir bu adamların isimleri Toto Kralı filminde.

Toto Kralı filminde rüyalarına toto sonuçları giren iyi bir adamın hikayesidir bu.Rıfkı kendi kendine sade bir yaşam sürmektedir Toto Kralı filminde. Futbola maçlara tutkun bir adamdır Rıfkı Toto Kralı filminde. Tüm arkadaşları maça gider ancak Rıfkı eşinden izin alamayacak derecede klıbıktır Toto Kralı filminde. Taksisiyle işdeyken iki kişi arabasına binerler ve toto oynadıklarını görür Rıfkı Toto Kralı filminde. Bu adamlar aralarında tahmin yapmaktadırlar ancak sonuç çok normal sonuçlardır Toto Kralı filminde. Rıfkı’nın müşterilerine bir tavsiyesi olur bu tavsiye tahminleri en olmayacak şekilde yapmalarını önerir ve tahminleri çıkar taksicinin Toto Kralı filminde. Rıfkı’nın rüyalarında tahminler hep doğru çıkmaktadır gerçek hayatta tüm tahminlerini oynamaya başlar at yarışları ve kumar tahminleri rulet zar sonuçları hepsi doğrudur Toto Kralı filminde. Artık bu tip kumar ortamlarında aranan birisidir Rıfkı.

Toto Kralı filmi zevkle keyifle seyredeceğiniz bir komedidir. Harika bir Yeşilçam güldürüsüdür Toto Kralı filmi. Bu filmi mutlaka seyretmelisiniz. Toto Kralı filmi seveceğiniz, beğeneceğiniz bir filmdir. Toto Kralı filmi çok güzel bir filmdir. Toto Kralı filminin yönetmeni Aram Gülyüz’dür Toto Kralı filminin senaryosu Oksal Pekmezoğlu’dur. Toto Kralı filminin yapımcısı Saner Film, Hulkİ Saner’dir. Toto Kralı filmi 1971 yılında çekilmiştir. Toto Kralı filminin oyuncuları Sadri Alışık, Neriman Köksal, Meltem Mete, Kayhan Yıldızoğlu, Yeşim Yükselen, Sedat Demir, Hasan Ceylan, Hüseyin Zan, Ali Seyhan, Hüseyin Güler’dir.

Toto Kralı Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Toto Kralı”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Toto Kralı