Muhammed Ali’ye Karşı Konusu

Muhammed Ali’ye Karşı izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2009 yılında ilk defa seyirci karşısına çıkan Muhammed Ali’ye Karşı filmi, Amerika Birleşik Devletleri’ne aittir. Belgesel filmler kategorisinde yer alan Muhammed Ali’ye Karşı filminin yönetmen koltuğunda Pete Mccormack oturmaktadır. Muhammed Ali’ye Karşı filminin başrol oyuncuları ise şu şekilde sıralanmaktadır; Muhammad Ali, George Chuvalo, George Foreman, Joe Frazier ve Sir Henry Cooper.

Muhammed Ali’ye Karşı filminin konusu

Muhammed Ali’ye Karşı filminin konusu, Muhammed Ali’nin spor yaşamı boyunca mücadele ettiği en iyi 10 rakibini göreceğiz. Üstelik tüm bunları Muhammed Ali’nin gözlerinden göreceğiz. Bu sayede Muhammed Ali’nin neler hissettiğine veya neler düşündüğüne izlerken tanıklık edeceğiz. Pek çok eleştirmene göre bu film Muhammed Ali’nin boks kariyerine bir saygı duruşu niteliği taşıdığı olarak nitelendiriliyor.

Muhammed Ali’nin gözünden boks maçları ve rakipleri

İzleyeceğiniz belgesel tadında filmde, Muhammed Ali’nin ezeli rakipleri olan Joe Frazier ve George Foreman’ı yanı sıra, George Chuvalo, Henry Cooper, Larry Holmes, Ron Lyle, Ken Norton, Earnie Shavers, Leon Spinks ve Ernie Terrell gibi isimlerle yapmış olduğu maçlara bir kez daha şahitlik edeceğiz. Muhammed Ali’ye Karşı filmini sitemizden Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz…

Muhammed Ali’ye Karşı Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Muhammed Ali’ye Karşı”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.