Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı (Captain America: Civil War)

İç Savaş

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı (Captain America: Civil War) Konusu

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı (Captain America: Civil War) izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı (Captain America: Civil War), Marvel’in Kahramanların Savaşı adlı çizgi roman serisinden uyarlandı.

Marvel dünyasının on üçüncü yapımı olarak sunulan Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı, bilimkurgu, aksiyon ve macera öğeleri üzerine kuruludur. Bu heyecan verici aksiyon filminin başrollerinde ise Chris Evans (Kaptan Amerika) ve Robert Downey Jr. (Demir Adam) yer alıyor. 6 Mayıs 2016 yılında beyaz perdede yerini alan bu fantastik film, görsel zenginliği yoğun olan bir filmdir. Dünyaca popüler yapım Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı, 1,1 milyar dolar hasılat getirmeyi başardı. Özellikle de aksiyon sahneleri, senaryonun kurgulanma başarısı, tema ve görseller ile önemli övgüler olan bu yapım, sunulduğu yılın en çok hasılat yapın filmi olmasının yanı sıra dünyanın da en yüksek hasılat yapan 12. filmi olmayı başardı. Yenilmezler olarak tanınan süper kahramanları bu filmde de görmek mümkündür. İnsanlığın geleceğini korumak adına zorlu görevlerle baş eden Yenilmez ekibin lideri olarak filmde yer alan Steve Rogers, ekibi yeniden bir araya toplar.

Yenilmezler’in içinde olduğu bir görevin olumsuz sonuçlanması ve ardından ise siyasi güçlerin Yenilmezler ekibini bir otorite tarafından takip altına alınması ve yönlendirildiği bir sistem inşa edilmesi adına baskı kurar. Bu durum Yenilmezler ekibinde olumsuz sonuçlar doğurur. Yaşanan olaylar karşısında ekip fikir ayrılığına düşer ve ikiye ayrılır. Gruplardan biri Steve Roger (Kaptan Amerika)’nın öncülüğünde olan, Yenilmezler’in devlet baskısı olmadan özgür bir şekilde insanlığı korumaya devam etmesini savunan ekiptir. Diğeri ise Tony Stark’ın şaşırtıcı bir şekilde devlet kontrolünü ve müdahalesine destek veren uygulamadır. Chris Evans / Steve Rogers (Kaptan Amerika), Robert Downey Jr. / Tony Stark (Iron Man), Scarlett Johansson / Natasha Romanoff (Black Widow), Sebastian Stan / Bucky Barnes (Kış Askeri), Anthony Mackie / Sam Wilson (Falcon), Don Cheadle / James “Rhodey” Rhodes (Savaş Makinesi), Jeremy Renner / Clint Barton (Şahingöz), Chadwick Boseman / T’Challa (Kara Panter), Paul Bettany / Vision gibi önemli karakterin yer aldığı Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı, izleyiciler için sürükleyici bir seyir keyfi sunar.

 

 

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı (Captain America: Civil War) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Chris Evans

Steve Rogers / Captain America

Robert Downey Jr.

Tony Stark / Iron Man

Scarlett Johansson

Natasha Romanoff / Black Widow

Sebastian Stan

James 'Bucky' Barnes / Winter Soldier

Anthony Mackie

Sam Wilson / Falcon

Don Cheadle

Lieutenant James 'Rhodey' Rhodes / War Machine

Jeremy Renner

Clint Barton / Hawkeye

Unknown

Sala Baker

Utility Stunts

Tom Johnson

Sound Re-Recording Mixer

Stan Lee

Executive Producer
İlk yorum yapan siz olun “Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı (Captain America: Civil War)”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı