Mysterious Circumstance: The Death of Meriwether Lewis

Mysterious Circumstance: The Death of Meriwether Lewis Konusu

Mysterious Circumstance: The Death of Meriwether Lewis izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2022 gizem ve western filmleri arasında yer alan Mysterious Circumstance: The Death of Meriwether Lewis adlı yapımın yönetmenliği Clark Richey tarafından yapılmış olup, filmin başrol oyuncu kadrosu içerisinde ise Amye GoussetEvan WilliamsJohn Schneider ve Sonny Marinelli görev almıştır. 

Popüler Amerikalı gezgin Meriwether Lewis, 1809’da Natchez Trace üzerindeki Grinder’s Stand’da kurşun yarası alarak hiç beklenmedik bir şekilde ölür. Issız bir çöl yolu olan Nashville’i Natchez, Mississippi’ye bağladı. Burası tehlikeli bir arazi olup, koşulları da bir o kadar zordur. Bunun yanı sıra Lewis’in neden öldüğüne dair bilgiler hala gizem ve entrikalarla saklanmıştır. Tarihsel anlatımlara göre Lewis kendini başından vurarak intihar etmiştir. Fakat bazı komplo teorileri, ölmesinin çok daha kötü olaylara neden olduğu ve oyunu içeriğini düşünüyor. Araştırmacının bu gizemli ölümü, Thomas Jefferson’ın ajanı ve Lewis’in yakın arkadaşı olan ornitolog Alexander Wilson tarafından araştırılmak üzere çalışmalara başlanır. Gizemli be heyecan verici bir film deneyimi sunan Mysterious Circumstance: The Death of Meriwether Lewis ile sürükleyici bir seyir deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Mysterious Circumstance: The Death of Meriwether Lewis Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Sonny Marinelli

Robert Grinder

Amye Gousset

Priscilla Grinder

Billy Slaughter

Alexander Wilson

Unknown

John Schneider

Executive Producer
İlk yorum yapan siz olun “Mysterious Circumstance: The Death of Meriwether Lewis”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Mysterious Circumstance: The Death of Meriwether Lewis