Gabriella Wright

Oyunculuk

2017

Güvenlik

- Ruby
“Güvenlik” filminin başrol oyuncularından Gabriella Wright kimdir? Gabriella Wright kaç yaşında? Gabriella Wright aslen nereli? Gabriella Wright dizileri neler? Gabriella Wright filmleri neler? Gabriella Wright hangi burç? Gabriella Wright hakkında merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken her şeyi sizin için bu yazımızda derledik.

Gabriella Wright Kaç Yaşında? Gabriella Wright Aslen Nereli? Gabriella Wright Hangi Burç?

Gabriella Wright, 38 yaşındadır. Oyuncu Gabriella Wright, aslen Londralıdır. Gabriella Wright, İkizler burcudur.

Gabriella Wright Kimdir?

Güzel oyuncu Gabriella Wright, yaratıcı ve saygın bir ailede dünyaya geldi. İngiliz model ve aktris Wright’ın babası Paul David Wright (Anglo-Scot), profesyonel bir sanatçı ve heykeltıraş olarak bilinmektredir. Wright’ın annesi ise Ann Catherine’nin Fransız, Mauritius ve Portekizli kökleri olduğu biliyor. Oyuncu Gabriella Wright’ın eğitimine bakıldığında; Biyoloji bölümünden mezun oldu. 2011 yılında, saat ve takı üreten Poiray şirketinin yüzü olmak için bir teklif alan Gabriella Wright bu fırsatı kaçıramadı. Birbirinden farklı giyim markaları için fotoğraf çekimlerine katılan Gabriella Wright, model, reklam alanında kendisini denedi. Gabriella Cartier için bir videoda başrol oynadığı bilinen Wright, 2007 yılında, reklam parfümleri Kenzo Amour’daki güzellik “aydınlandı” reklam ara yüzü oldu. Gabriella Wright’ın özel hayına bakıldığında 2004 yılında Harmful Albert filmi çekimleri sırasında setteki meslektaşı Christian Clavier ile evlendi. Evlilikleri uzun soluklu olmadı ve çift ayrıldı.  Thierry Klemenyuk ile 2005 yılında evlenen oyuncu Gabriella Wright, 5 yıl evli kalandığı bilinen çift 2010 senesinde boşandıkları bilinmektedir.

Gabriella Wright Rol Aldığı Dizi

Tudors – Gina

Gabriella Wright Rol Aldığı Filmler

Harmful Albert (2004) “Maria” (2005) – TV’deki menajer; Maskeli haydutlar (2007) – Daniella; “Göçebe” (2010) – Nadya; “Rani” dizisi (2011) – Indra; Perekrestok (2013) – Odette; İdeal Koca (2014) – Viyola; Taşıyıcı: Miras (2015) – Gina. Güvenlik (2017) 2017 yılında ilk defa seyirci karşısına çıkan Güvenlik filminin orijinal simi Security’dir. Amerika Birleşik Devletleri’ne ait olan baş rolünde İngiliz model ve aktris Gabriella Wright’in oynadığı Güvenlik filmini izlemek isteyenler linke tıklayarak filme ulaşabilirsiniz; Güvenlik