Zor Hedef Konusu

2008 yılına ait olan Zor Hedef filmi, Amerika Birleşik Devletleri ve Fas’da çekilmiştir. Bilim kurgu, gerilim ve korku filmler kategorilerinde yer alan Zor Hedef filminin yönetmen koltuğunda Daniel Myrick oturmaktadır. Zor Hedef filminin oyuncu kadrosu şu isimlerden oluşuyor; Jonas Ball, Matthew R. Anderson, Jon Huertas, Michael C. Williams, Sam Hunter, Jeff Prewett, Vanessa Johansson.

Zor Hedef filminin konusu

Avantür filmlerin en sevilen oyuncularından, dünyanın en tanınan Belçika oyuncusu “Jean – Claude Van Damme” efsanesinin başrolde olduğu bir aksiyon filmi olan Zor Hedef, Hong Kong sineması klişeleri ile tipik Hollywood uygulamalarının karması olarak değerlendiriliyor. Filmin yönetmeni Jhon Woo ise “Üç Kağıtçı Yönetmen” olarak bir dönem yaftalanmıştır. Zor Hedef filmi, bir denizci olan Chance Boudreaux’un, hoş bir kadın olan Natasha Binder’ı bir grup serserinin elinden kurtaması ile olaylar başlıyor. New Orleans sokaklarında mevcut olan azgın çetecileri darmadağın eden Chance Boudreaux, Natasha’nın sokakta yaşayan kayıp babasını aradığını öğrenmiştir.

Kendilerini belirledikleri görev onları bir araya getirir

Chance ve Natacha ise tek bir görev için bir araya gelmiştir. Bu görev ise sokaklarda yalnızca kuru haz için evsizlerin öldürüldüğü sapkın insan avlarından birine kurban gittiğinden şüphelendikleri adamı bulmaktır. Fakat gel görelim ki insan avcılarının iştahı bu defada onları yutmak için kabarmıştır. Zor Hedef filmini sitemizden Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz…

Ekip & Oyuncular

Jonas Ball

Benjamin Keynes

Jon Huertas

Vincent Degetau

Michael C. Williams

Sergeant Trinoski

Jeff Prewett

Pete Sadler

Production

Frank Bollinger

Production Designer

Gary Hamilton

İdari Yapımcı

Steffen Aumueller

İdari Yapımcı

Glenn M. Stewart

İdari Yapımcı

Crew

Cedric Proust

Stunt Coordinator

Directing

Costume & Make-Up

Glenn Gregory Krah

Costume Design
İlk yorum yapan siz olun “Zor Hedef”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.