Yıkılmayan Adam Konusu

Yıkılmayan Adam izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

1977 yapımı dram filminin yönetmenliğini Remzi Jöntürk, senaristliğini ise Ali Fuat Kalkan yapmıştır. Filmin başrollerinde Cüneyt Arkın, Yadigar Ejder, Turgut Özatay, Kayhan Yıldızoğlu ve Eşref Kolçak rol almıştır. Film, her zaman iyi insanların yanında olan bir kabadayı ve aşık olduğu zengin kızın hikayesini konu edinir.

Çakır çok küçük yaşlarda annesini kaybetmiştir. Hayatını babasıyla geçirmeye çalışmaktadır. Babası güçlü insanlara karşı borçlanmıştır. Bu borçlar yüzünden baba ve çocuk yaşadıkları evden atılırlar. Babasını ve düşmanını bir gün kavga ederken gören Çakır masada bir bıçak görür. Bu bıçakla babasına yardım etmek ister. Düşmanını bıçaklayarak öldürür ve küçük yaşta hapse girmek zorunda kalır. Bu Çakır’ın hayatında bir dönüm noktası olacaktır.

Hapiste de rahat durmayarak suç işlemeye devam eder. Böylece cezası gittikçe arttırılır. Hayatının uzun yıllarını hapishanede geçiren Çakır büyüyünce güçlü bir adam haline gelir. O içerideyken hayatındaki tek insan olan babası yatalak hasta olur. Kısa bir süre sonra da vefat eder. Bu durumdan haberi olmayan Çakır babasının ölümünde bir ay sonra beraat kararıyla içeriden çıkar. Artık düşmanlarının korkulu rüyasına haline gelecek ve Yıkılmayan Adam lakabını alacaktır. Hapisten çıktıktan sonra rahat durmayan Çakır, oyunlarını bozmak ve güçlerini yok etmek amacıyla bir çete liderine yardım eder .Tehlikeli bir adam olduğu için etrafındaki adamlar tarafından sevilmemektedir.

Bir gün yolda yürürken Fatoş adında güzel bir kızla karşılaşır. Bu kıza aşık olur ve zamanla ilişkileri başlar. Ancak tehlikeler yine Çakır’ın peşini bırakmaz. Sevdiği kızın babası Kızıl Güçlere sahip zengin bir adamdır. Her zaman mağdur olan halktan yana olduğunu belirten Çakır ile bu adam arasında siyasi tartışmalar başlar. Yaptıkları yüzünden düşmanları tarafından nefret edilen bu adamın başına türlü belalar gelir ama o hepsinden bir şekilde kurtulur. Sevdiği kız ile de babasıyla arasında olan anlaşmazlıklar yüzünden arası bozulur. Zamanla babasının kötü niyetli olduğunu anlayan Fatoş, Çakır’ın yanında olmaya karar verir.

Yıkılmayan Adam Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Yıkılmayan Adam”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Henüz inceleme yok.