Xtremo

2021111 dk, ,

Kaçmak bir seçenek değil. İntikam onun tek planıdır.

Xtremo Konusu

Daniel Benmayor’un Netflix’te öne çıkan yapımlarından bir tanesi olan Xtremo, intikam filmleri arasında kısa süre içerisinde en iyilerden birisi olmayı başardı. Özellikle İspanyol filmlerini sevenler için kaçırılmaması gereken filmlerden birisi olan Xtremo, 110 dakikalık heyecan ve aksiyon dolu film keyfi sunuyor.

Filmde üvey kardeşlerin başa geçmek için birbirine karşı mücadelesi ana konu. Maximo ve Lucero arasındaki durum, cinayet ile sonuçlanır. Başa geçmek için önce babasını sonra da Maximo’nun oğlunu öldüren Lucero, böylece Maximo’ya karşı en büyük hamlelerden birisini yapar. Amacı ise başa geçmek için tehdit içeren tüm unsurları ortadan kaldırarak büyük gücün sahibi olmaktır. Ancak yaptığı saldırıdan kaçarak kurtulan ve intikam almak için yemin eden Maximo’nun tek hedefi, Lucero’yu öldürmek ve çocuğu ile babasının intikamını almaktır.

Filmin ilk yarısında üvey kardeşlerin babası ile olan ilişkileri, yaptıkları kirli işler üzerine kapsamlı bir anlatım sergilenirken iki yarısı tamamen Maximo’nun intikamını odaklanmaktadır. Uzun bir süre intikam için planlar yapan ve daha sonra üvey kardeşinin karşısına çıkarak ona karşı adeta bir meydan okuyan Maximo’nun bu davranışı izleyicilerde de bir ikilem yaratır. Bu andan itibaren filmde bir taraf seçilmelidir. İki karakter de oldukça zorlu bir çocukluk geçirdiği gibi bir tarafta babasını ve oğlunu kaybeden Maximo, diğer tarafta ise gücü elde etmek için hiçbir şeyi gözü görmeyen Lucero vardır.

Filmde Maximo’yu canlandıran Teo García ve Lucero’yu canlandıran Óscar Jaenada’nın eşsiz performansları, dövüş sahnelerindeki aksiyonlar, film boyunca izleyenleri ekranlara bağlıyor.

Xtremo Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Xtremo”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Xtremo