We Need to Do Something (We Need to Do Something)

202197 dk,

We Need to Do Something (We Need to Do Something) Konusu

We Need to Do Something 2021 yılında vizyona giren, korku ve gerilim türündeki bir film. Yönetmenliğini Sean King O’Grandy’nin yaptığı We Need to Do Something filminin senaryosunu Max Booth üstlendi. Başrollerde Sierra McCormick ve John James Cronin gibi isimlerin olduğu We Need to Do Something ABD yapımıdır.

Filmin Konusu

Melissa ve ailesi, normal bir hayatı olan sıradan insanlardır. Bir gün seyahat ettikleri esnada başlarına hiç planlamadıkları bir olay gelir. Korkunç bir fırtınaya yakalanırlar ve yaptıkları onca şeye rağmen fırtınanın etkilerinden kurtulamayarak mahsur kalırlar. Haliyle sığınabilecekleri bir yer aramaya başlarlar ve sonunda izbe bir yere giderler. Burada birkaç gün kaldıktan sonra evlerine geri dönmeyi planlarlar. Ama işler istedikleri gibi gitmez ve kaldıkları yerde tuzağa düşerler.

Tuzağın şokunu atlattıktan sonra beklemenin iyi bir karar olduğunu düşünen Melissa ve ailesi günlerce kurtarılmayı beklerler. Ama günler geçmesine rağmen hiçbir hareketlilik yoktur. Ta ki Melissa yaşananlarda payları olduğunu fark edene kadar.

Aldığı Ödüller

2021 yılında izleyicilerle buluşan We Need to Do Something filminin henüz ödülü yok.

We Need to Do Something (We Need to Do Something) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “We Need to Do Something (We Need to Do Something)”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

We Need to Do Something