Viajeros: Perdidos en el tiempo (Travellers: Lost in Time)

Viajeros: Perdidos en el tiempo (Travellers: Lost in Time) Konusu

Özet

İngilizce adı Travellers: Lost in Time olan bu filmin yönetmen koltuğunda Ana Cristina Martínez oturmaktadır. 2022 yılında gösterime giren bu filmin süresi 1 saat 26 dakikadır. Meksika yapımı olan bu filmin senaristliğini ise Luigi Moreno Barragán, Ana Cristina Martínez gibi isimler yapmaktadır. Film, macera, komedi ve fantezi filmleri kategorisinde yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Fernanda Castillo, Juan Pablo Monterrubio, Alejandro de la Madrid, Damayanti Quintanar, Fabrizio Santini, Héctor Suárez Gomís, Patricio Alvarado Plaza, David Zorrilla gibi oyuncular yer almaktadır.

Konu

Maceranın sınırını sadece hayal gücünüz belirler ve Viajeros: Perdidos en el tiempo’nun komik ve sıcak hikayesi de bunu gösteriyor. Fernanda Castillo, Juan Pablo Monterrubio, Patricio Alvarado, Fabrizio Santini ve Alex de la Madrid’in rol aldığı Viajeros: Perdidos en el tiempo, geçmişte sıkışıp kaldığına inandığı babasını ve en yakın arkadaşını aramak için ev yapımı bir zaman makinesi yapan, hayal gücü geniş bir çocuk olan Leo’nun (Monterrubio) hikâyesini anlatıyor. Leo’nun büyük yaratıcılığı ve hayal gücü, onu bu “yolculukta” pek çok maceraya sürükler ve bu sırada, mahallenin yeni çocuğu Bobby (Alvarado) ile karşılaşır; Bobby’nin babasıyla bazı jestleri vardır ve bu da Leo’nun zamanda başarılı bir şekilde geriye gidip onu bulduğuna inanmasına neden olur. Ancak Leo da Bobby ile zaman içinde kaybolduğuna inanınca işler ikisi için de çığırından çıkar.

Detaylar

Orijinal adı: Travellers: Lost in Time
Yıl: 2022
Film süresi: 1 saat 26 dakika
Ülke: Meksika
Yönetmen: Ana Cristina Martínez
Senarist: Luigi Moreno Barragán, Ana Cristina Martínez
Müzik: Juan Carlos Enriquez
Görüntü Yönetmeni: Carlos Hidalgo
Oyuncular: Fernanda Castillo, Juan Pablo Monterrubio, Alejandro de la Madrid, Damayanti Quintanar, Fabrizio Santini, Héctor Suárez Gomís, Patricio Alvarado Plaza, David Zorrilla
Yapımcı: Elefantec Global, Özel Kalabalık.
Dağıtımcı: MarVista Entertainment, HBO Max
Tür: Macera. Komedi. Fantezi | Zaman Yolculuğu. Aile dostu

Viajeros: Perdidos en el tiempo (Travellers: Lost in Time) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Viajeros: Perdidos en el tiempo (Travellers: Lost in Time)”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Henüz inceleme yok.

Viajeros: Perdidos en el tiempo