Vahşiler Firarda (Hunt for the Wilderpeople)

2016101 dk, ,

Vahşiler Firarda (Hunt for the Wilderpeople) Konusu

Vahşiler Firarda (Hunt for the Wilderpeople) izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Vahşiler Firarda (Hunt fort he Wilderpeople) filminde, koruyucu ailesinden zorla alınacak olan genç çocuk Ricky ve özgürlüğü için verdiği macera dolu mücadeleler konu edinilir.

Ricky (Julian Dennison), Yeni Zelanda’da onu sahiplenen koruyucu ailesiyle birlikte huzurlu bir hayat geçirmektedir. Ancak üvey annesi vefat edince Ricky, çocuk esirgeme kurumunun bünyesine götürülmek üzere çağırılır. Lakin delikanlı, çocuk esirgeme kurumunda kalmak istemeyerek, kaçış planı yapar.

Ricky tek başına mücadele vermeye kalksa da ona eşlik edecek birisi vardır ki oda üvey babası Hec Faulkner’dir. İkili ormanın derinliklerine kaçarak, izlerini kaybettirmek isterler. Siyasi güçler ve devlet bünyesinde çalışan güvenlik görevlilerinin de içinde bulunduğu ekip, Ricky ve babasını bulmak için harekete geçerler. Gazetelere ve televizyonlara kayıp ilanları verilir. İkiliyi bulan kişilere ödül verileceği öğrenilince üvey baba ve oğlu birçok kişi ile mücadele içerisine girecektir.

İkilinin eğlenceli maceraları, 2016 yılında izleyiciyle buluşmuştur. Filmin hem senaristliği hem de yönetmenliğini Taika Waititi yapmıştır. Komedi filminin başrol oyuncularına Rima Te Wiata, Rachel House, Rhys Darby ve Oscar Kightley eşlik etmektedir.

Vahşiler Firarda (Hunt for the Wilderpeople) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Unknown

Crew

Glen Levy

Stunt Driver

Lachlan Milne

Director of Photography

Production

İlk yorum yapan siz olun “Vahşiler Firarda (Hunt for the Wilderpeople)”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Henüz inceleme yok.

Vahşiler Firarda