The Tribes of Palos Verdes (The Tribes of Palos Verdes)

2017104 dk

The Tribes of Palos Verdes (The Tribes of Palos Verdes) Konusu

The Tribes of Palos Verdes (The Tribes of Palos Verdes) izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Yönetmenliği Brendan Malloy ve Emmett Malloy ikilisi tarafından yapılan The Tribes of Palos Verdes (The Tribes of Palos Verdes) adlı yapım ile dram ve komedi deneyimi yaşamak mümkündür. Bu heyecan verici yapımın senaryosu ise Karen Croner ve Joy Nicholson ikilisi tarafından kaleme alınmıştır. Bununla beraber filmin başrollerinde Maika Monroe, Cody Fern ve Jennifer Garner yer alıyor.

Michigan doğumlu gençler Medina ve Jim, ebeveynleri ile birlikte Palos Verdes’e taşınır. Evin annesi Sandy, yeni hayatına alışmak konusunda bir takım zorluklar çekse de kocası Phil hayatından memnundur. Medina, yeni okulundan kendisini yalnız ve dışlanmış hisseder. Son derece yakışıklı kardeşi Jim ise hiç çaba sarf etmeden popüler olur. Yaşamış olduğu bu sıkıntılı süreci arkasında bırakmak isteyen Medina, sörf yapmaya başlar. Fakat genç kız kıyı şeridini kendi mülkleri olarak gören sert sahil çocuklarıyla paylaşmak zorunda kalır.

The Tribes of Palos Verdes (The Tribes of Palos Verdes) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “The Tribes of Palos Verdes (The Tribes of Palos Verdes)”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Henüz inceleme yok.

The Tribes of Palos Verdes