The Suicide Squad: İntihar Timi (The Suicide Squad)

Dünyayı kurtarmak için ölüyorlar

The Suicide Squad: İntihar Timi (The Suicide Squad) Konusu

The Suicide Squad: İntihar Timi (The Suicide Squad) izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Guardians of the Galaxy filmleriyle adından söz ettiren James Gunn’ın yönetmenliğini yaptığı The Suicide Squad, Marvel filmlerinden görülmeye alışık olunan karakterlerin yer aldığı aksiyon dolu bir filmdir.

Belle Reve, ölüm oranının en yüksek olduğu ABD hapishanelerinden biridir. Bu hapishanenin en önemli özelliklerinden biri ise Bloodsport, Peacemaker, Kaptan Boomerang, Ratcatcher 2, Savant, King Shark, Blackguard, Javelin ve aynı zamanda herkesin gönlünü fetheden psikopat Harley Quinn gibi daha pek çok kahramana ev sahipliği yapmasıdır. Bu kahramanların her biri hapishaneden kurtulmak için her şeyi göze almaya hazırlardır. Görev Gücü X operasyonu için bu psikopat karakterlerden bir tim oluşturulur. Yap ya da öl mantığında olan bu karakterlerin her biri üstün yetenekleriyle biliniyor.  Bu yetenekli ancak sorunlu olan suçlular bir araya getirilerek ağır silahlarla silahlandırılır ve düşmanlarla dolu olan Corto Maltese adasına bırakılır. Ekip sadece Albay Rick Flag’in komutası altında görevi yerine getirmek için hareket eder. Hapishaneden görev amaçlı çıkarılan ekibin her hareketi Amanda Waller tarafından tasarlanan eşsiz cihazlar ile takip ediliyor ve konuşmaları da dinleniyor. En küçük bir yanlış hareket karşısında ölümle karşı karşıya kalabilirler. Margot Robbie, Idris Elba, John Cena, Joel Kinnaman, Sylvester Stallone, Viola Davis, Jai Courtney ve Peter Capaldi’nin başrollerinde yer aldığı The Suicide Squad, aksiyon dolu anlar yaşatır.  Filmde her bir karakterin yeteneği farklı olup birbirini tamamlayan bir ekip olarak görev alırlar. Belle Reve hapishanesinden sadece bu özel görev için çıkarılan ve karada Albayın kontrolünde olan bu yenilmez ekip, adayı düşmanlardan kurtarmak için yeteneklerini ve silahlarını kullanılırlar. Bir arada adeta yenilmez bir ekip haline gelen bu karakterler ile aksiyon dolu anlar yaşamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

 

The Suicide Squad: İntihar Timi (The Suicide Squad) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Margot Robbie

Harleen Quinzel / Harley Quinn

Lawrence Tierney

Robert DuBois / Bloodsport

John Cena

Christopher Smith / Peacemaker

Sylvester Stallone

Nanaue / King Shark (voice)

Viola Davis

Amanda Waller

David Dastmalchian

Abner Krill / Polka-Dot Man

Unknown

John Murphy

Original Music Composer

Crew

Zack Snyder

Executive Producer

Maysie Hoy

Director of Photography
İlk yorum yapan siz olun “The Suicide Squad: İntihar Timi (The Suicide Squad)”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Henüz inceleme yok.

The Suicide Squad: İntihar Timi