The Ravine (The Ravine) Konusu

Danny, Rachel ve oğulları Evan, Ohio’da yaşayan son derece mutlu bir orta sınıf ailedir. Danny sevilen ve saygı duyulan bir babaydı ve Rachel sahip olabileceği en iyi anneydi. Ancak hayat bu aile için korkunç bir dönüş yapmak üzeredir ve her şey bir gecede mahvolur. Danny bir sabah uyandığında ne oğlunun ne de karısının hayatta olmadığını görür. Karısı ve oğlu o gece vahşice öldürüldü ve herkes olaydan yalnızca Danny’yi sorumlu tuttu. Herkes ondan bir cevap bekliyor ama düşündükleri kadar çabuk gelmeyecek.
Bu korkunç olaydan sonra Danny, arabasıyla bir vadiyi terk ederek intihar eder. Ancak, bu intihar hiçbir yanıt vermiyor ve daha fazla soruyu gündeme getiriyor. Çünkü herkes karısını ve çocuklarını neden öldürdüğünü bilmek istiyor ve kimse omuzlarında suçluluk duygusuyla intihar etmesin.
Bu olaylardan sonra Rachel’ın en yakın arkadaşı Carolyn daha fazla dayanamaz ve ağır bir depresyona girer. Karısının durumunu gören Mitch, olayı araştırmaya ve gerçekte ne olduğunu açıklamaya karar verir. Joanna Larson, araştırması sırasında Mitch umutsuzluğa düştüğünde ortaya çıktı. Joanna Larson, zihinsel olarak çok güçlü bir kadın ve bu gibi durumlarda basiret deneyimlemiş biri. Mitch ve Carloyn artık gerçekte ne olduğunu öğrenmeye hazırdır. Olaylar tırmandıkça ve bazı cevaplar ortaya çıktıkça, Mitch ve Carloyn eski arkadaşlarını daha iyi tanımaya ve ölümlerinin nedenlerini daha net bir şekilde anlamaya başlar. Danny, Rachel ve oğulları Evan’ın hayatları neden aniden sona erdi? Danny neden herkese cevapları vermek yerine sessizce intihar etmeyi seçti?

The Ravine (The Ravine) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Eric Dane

Mitch Bianci

Teri Polo

Carolyn Bianci

Peter Facinelli

Danny Turner

Byron Mann

Detective Ben Lee

Abbie Gayle

Young Carolyn

Lucy Faust

Mary Ann Turner

Directing

İlk yorum yapan siz olun “The Ravine (The Ravine)”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Henüz inceleme yok.

The Ravine