The Princess (The Princess)

202294 dk,

Kimseye boyun eğme.

The Princess (The Princess) Konusu

The Princess (The Princess) izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Son yılın fantastik, aksiyon ve macera filmleri içerisinde büyük beğeni kazanan filmlerden biri olan The Princess, başrollerinde Joey King ve Dominic Cooper’in yer aldığı 2022 yapımlı Amerika filmidir.

The Princess Filminin Konusu

Filmde büyük bir krallığın genç prensesin zorla evliliğe sürüklenmesi ancak bunu kabullenmeyip herkese meydan okuması konu ediniliyor. Princess, babasının şatosunda dövüş sanatlarıyla yetiştirilmiş güzeller güzeli bir kızdır. Babasının isteği üzerine sosyopat biriyle nişanlanır. Ancak Princess, bu duruma razı değildir. Evliliğin gerçekleştirileceği zaman kaçan genç kız, yakalanır ve babasının şatosundan uzaklara bir yere kapatılır.
Genç kız babasının tahtında gözü olan insanları gördükçe babasının krallığını ve ailesini kurtarmak için elinden geleni yapacaktır. Princess’e yardım eden Linh ile güzel bir ekip olan ikili, dövüş sahneleri ile izleyicisi kendilerine hayran bırakıyor.

Fantastik macera filminin yönetmenliğini Le Van Kiet üstlenmiştir. Senaryo ise Jake Thornton ve Ben Lusting kaleminden beyazperdeye aktarılmıştır. Filmin oyuncu kadrosunda Olga Kurylenko, Alex Reid, Ed Stoppard, Ivo Arakov, Martin Taskov ve Mitko Angelov gibi ünlü isimler yer alıyor.

The Princess (The Princess) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “The Princess (The Princess)”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

The Princess