The Gray Man Konusu

Özet

The Gray Man, Mark Greaney’ın aynı adlı 2009 romanına dayanan, Christopher Markus ve Stephen McFeely ile birlikte yazılan bir senaryodan, Mike Larocca ile birlikte filmin yapımcılığını üstlenen Anthony ve Joe Russo tarafından yönetilen, yakında çıkacak bir Amerikan aksiyon gerilim filmi. Kardeşlerin şirketi AGBO tarafından üretilen film, romana dayanan yeni geliştirilen bir seriye başlayacak ve başrollerde Ryan Gosling, Chris Evans ve Dhanush yer alacak.

200 milyon dolarlık üretim bütçesi ile Netflix tarafından dağıtılacak ve yayınlanacak olan film, Netflix tarafından şimdiye kadar yapılmış en pahalı film haline geldi.

Konu

CIA ajanı Court Gentry, sessiz ve profesyonel suikastleriyle yaşayan bir efsaneye dönüşmek üzeredir, ancak üstleri tarafından verilen bir kararla avlayandan avlanana dönüşür. Court Gentry’nin kendine kurulan komployu açığa çıkarması ise çok uzun sürmeyecektir. Her şeye rağmen müşterisinin hayatını kurtarmaya çalışan Gentry, eş zamanlı olarak kendi ailesinin emniyette olmasını da sağlamak zorundadır.

Kıdemli bir CIA ajanı olan Court Gentry, kendi teşkilatı tarafından ihanete uğrar ve onu kaçak olmaya zorlar. Teşkilattaki eski bir meslektaşı olan Lloyd Hansen, onu yakalaması için gönderilir.[2]

The Gray Man Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “The Gray Man”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

The Gray Man