Son Hediye (The Ultimate Gift) Konusu

Son Hediye (The Ultimate Gift) izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Son Hediye (The Ultimate Gift) filmi, başrollerinde Drew Fuller ve Abigail Breslin’in yer aldığı 2007 yılı yapımlı Amerika romantik dram filmidir.

Son Hediye Filminin Konusu
Filmde milyarder aile büyüklerinin vefat etmesi ile bencil torun ve ailesinin mirasın peşine düşme serüveni anlatılmaktadır. Petrol milyarderi olan Howard Red vefat etmiştir. Aç gözlü ailesi hemen mal varlığının peşine düşerler. Sadece kendini düşünen bencil Jason Steven ise mirastan payını almak için harekete geçecektir. Ancak miras payını alabilmesi için 12 tane görevi yerine getirmesi gerekir.

Görevleri tamamlamak için uğraşan genç delikanlının karşısına lösemi olan küçük kız Emily ve annesi çıkacaktır. Jason Steven’in hayatında bu saatten sonra farklı bir çok olay yaşanacak ve genç adamın bakış açısı Emily sayesinde değişecektir. Görevlerin sonunda Jason’ı büyük bir sürpriz beklemektedir.
Filmin yönetmenliğini Michael O. Sajbel üstlenmiş olup senaristliğini Cheryl McKay yapmıştır. Oyuncu ekibinde Bill Cobbs, Ali Hillis, Lee Meriwether, Brian Dennehy, George Lee ve Brett Rice gibi yabancı aktörler yer almaktadır.

Son Hediye (The Ultimate Gift) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Son Hediye (The Ultimate Gift)”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Henüz inceleme yok.

Son Hediye