Fun Facts of Movie

2013 yılında ilk defa seyirci karşısına çıkan Son Aşk filmi, Belçika, Almanya, Fransa ve Amerika Birleşik Devletleri gibi ülkelerinin ortak yapımıdır. Dram filmler ve komedi filmler kategorisinde yer alan Son Aşk filminin yönetmen koltuğunda Sandra Nettelbeck oturmaktadır. Son Aşk filminin oyuncu kadrosu ise şu şekilde sıralanmaktadır; Michael Caine, Clémence Poésy, Gillian Anderson.

Son Aşk filminin konusu

Matthew Morgan, Paris’te hayatına devam ettiren yalnız bir adamdır. Bir tesadüf üzerine gayet zarif ve sevimli bir kadın olan Pauline ile tanışırlar. Bu sayede Matthew Morgan yaşama gücünü ve enerjisini tekrardan bulur. Matthew Morgan ve Pauline beraber gerçek dostluk ve içten bir ilişkiye adım atan ikili, bu sayede aile olmanın değerini bir kez daha anlarlar. Pauline bir araba kazasında ailesini kaybetmiştir. Yaşanan bu elim kazadan sonra ise asla başka birisi ile kendini güvende hissetmemiştir.

Matthew ise kendini büyük bir yalnızlığın içerisinde itmiştir.

Matthew Morgan ise eşinin ölümünden sonra çocukları ile büyük sorunlar yaşamıştır ve aralarında büyük setler örülmüştür. Pauline ise Matthew’un bu sorunlarının neden olduğu son derece trajik bir olaya şahit olmuştur. Bu sorunun neden olduğu Matthew ve oğlu Miles’in arası çok açılmıştır. Bunun üzerine Pauline ise baba ve oğlun arasındaki bu sorunu ortadan kaldırmak için harekete geçmiştir. Son Aşk filmini siitemizden Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz…

Crew & Casts

Michael Caine

Matthew Morgan

Clémence Poésy

Pauline Laubie

Justin Kirk

Miles Morgan

Richard Hope

Stamp Collector

Anne Alvaro

Madame Léry

Ian Fenelon

Maitre D' Chez René

Sound

Hans Zimmer

Original Music Composer

Adam Daniel

Sound Re-Recording Mixer

Directing

Art

Arnaud Denis

Art Direction

Stanislas Reydellet

Production Design

Cécilia Blom

Set Decoration

Crew

Michael Bertl

Cinematography

Costume & Make-Up

Be the first to review “Son Aşk”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

There are no reviews yet.