Silverton Kuşatması (Silverton Siege)

2022100 dk, ,

Silverton Kuşatması (Silverton Siege) Konusu

3 asker, bir benzin deposuna saldırmak üzere kararlaşır. Bu saldırı için yapılmış planlar, tahmin edildiği gibi yürümez. Polis hızlı bir şekilde 3 arkadaşı kovalamaktadır. Ya hapse gidecek ya da ölecek olan 3 asker, bir bankaya girer, çalışanları ve müşterileri rehin alır. Bu askerlerin polislerden talep ettiği şey, Nelson Mandela’yı serbest bırakmalarıdır. 
1980 yılında Güney Afrika’da yaşanan gerçek bir olayı konu alan 4k formatlı Silverton Stage, 3 askerin bir benzin deposuna saldırmayı planlaması ile başlıyor. Calvin Khumalo, Mbali Terra ve Aldo Erasmus, Umkhonto we Sizwe ordusundan üç askerdir. Bu ordu, Nelson Mandela tarafından Shapreville katliamından sonra kurulmuştur. Afrika Ulusal Kongresi’nin silahlı kanadı olan 
Umkhonto we Sizwe ordusunun asıl amacı devlete karşı gelmektir.  
Calvin, Mbali ve Aldo, liderleri olan ve tutuklanmış olan Nelson Mandela’nın izinden gitmektedir. Nelson Mandela, Anti-Apaartheid hareketinin lideridir. Anti-Apaartheid, 1960-1994 yılları arasında Güney Afrika Cumhuriyeti’nde ırka dayalı ayrımcılığa son vermek için başlatılmış uluslararası bir mücadeledir. Hükümete karşı öfkeli olan Umkhonto we Sizwe askerleri ülkenin çeşitli yerlerinde suikastlar düzenlemektedir. 
Calvin, Mbali ve Aldo da bir benzin deposuna sabotaj düzenlemeyi planlamaktadır. Üç zeki asker bu sabotaj planını en ince detayına kadar planlar. Üç asker mükemmel planlarını hayata geçirmek için harekete geçer. Fakat bu plan, üç askerin kaderlerini büyük oranda değiştirecektir.

Silverton Kuşatması (Silverton Siege) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Silverton Kuşatması (Silverton Siege)”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Silverton Kuşatması