Sekerat Son Konusu

2016 yılında ilk defa seyirci karşısına çıkan Sekerat Son filmi, Türkiye’ye aittir. Korku filmleri kategorisinde yer alan Sekerat Son filminin yönetmen koltuğunda Şeyda Şen oturmaktadır. Sekerat Son filminin başrol oyuncuları ise şu şekilde sıralanmaktadır; Batuhan Aydar, Celal Bikay, Reyhan İlhan.

Sekerat Son filminin konusu

Sekerat Son filmi, bir ömrün son bulmasıdır esasında. Oldukça genç bir ressam olan Seda’nın hayatı almış olduğu arka arkaya darbeler sonrasında travmatik olaylar ile büyük bir sarsıntıya uğrar. Seda’nın ruh hali her geçen gün daha da kötü olmaya başlar. Tüm bunları yaşarken ona iyi geleceğini düşündüğü için, Seda öteki aleme doğru yönelir. Bu yüzden de karanlık güçlerin etkisi altına girer. Seda zamanla kendi iradesi ile olmayan bağlantılar kurmaya başlar. Yaşamış olduğu bu sorunların sebebini bir türlü anlamlandıramayan kadın, en sonunda acı gerçek ile yüzleşmek zorunda kalır.

Film izleyenlere mesajlar vermektedir

Sekerat Son filmi izleyenlere ölümün sırrını sorgulatıyor. Aynı zamanda söz konusu olan bu film, varlıkların yalnızca görünen maddi yanlarının olmadığını gözler önüne seriyor. Sekerat Son filminin başrollerinde ise Meltem Miraoğlu, Batuhan Aydar, Almila Kuruoğlu ve Rehhan İlhan yer almaktadır. Sekerat Son filmini sitemizden izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz…

Sekerat Son Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Sekerat Son”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.