Private Property (Private Property) Konusu

Private Property (Private Property) izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2022 dram ve gerilim filmleri arasında yer alan Private Property (Private Property) adlı yapımın yönetmenliği Chadd Harbold tarafından yapılmıştır. Filmin başrol oyuncuları arasında ise Ashley Benson, Frank Whaley, Logan Miller ve Shiloh Fernandez yer alıyor.

1960’lı yıllarda yapılan filmin yeniden uyarlanmasıyla beyaz perdede yerini alan Private Property, gerilim ve dram sahneleriyle ön plana çıkmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan 4k film, 13 Mayıs 2022 tarihinde izleyicilerin karşısında çıkan film ile heyecan verici alar yaşamak mümkündür. İşine bağlı, çalışkan bir aktris olan Kathryn (Ashley Benson), genellikle kısa filmlerde görev yapan genç bir kadındır. Her ne kadar kocası, kariyerini yükseltmesi için ona yardım etmek istese de o kendi başına bunları yapmak istemektedir. Kathryn’in kocası ise başarılı bir film yapımcısı olan Richard (Jay Pharoah) adında zengin bir adamdır. Fakat Richard kendisini evliliğine vermemektedir ve evli çiftin ilişkisi neredeyse bitme noktasına gelmiştir. Kathryn zaman zaman Richard’a yaklaşmaya çalışsa da, bunun karşılığında bir şey alamaz.

Bu sırada Kathryn ve Richard’ın evindeki bahçıvanın işten çıkmasının ardından ikili, Ben (Shiloh Fernandez) adında yeni bir bahçıvanı işe alır. Karizmatik olduğu kadar gizemli bir genç olan Ben, kısa süre içerisinde Kathryn’in ilgisini çekmeyi başarır. Ancak Kathryn’in ilgilendiği tek kişi Ben olmayacaktır. Kısa bir süre sonra Kathryn’lerin yan evine tanışan tuhaf bir milyoner olan Ed (Frank Whaley) de Kathryn’in ilgisini çekmiştir. Ben’in işe girmesinin ardından üç gün sonra Richard bir iş gezisine gittiğinde Kathryn, küçük bir barbekü düzenlemeye karar verir. Fakat bu küçük barbekü, kısa süre sonra herkesin sarhoş olduğu bir partiye dönüşecektir. Ed ile birlikte barbekü sırasında sarhoş olan Kathryn, gittikçe kendini kaybetmeye başlar. Ancak genç kadın için tek sorun bu olmayacaktır. Gece ilerledikçe Ben ve Ed’in sakladığı karanlık sırları öğrenmeye başlayan Kathryn, evinin ve kendi hayatının büyük bir tehlike altında olduğunu fark eder.

Private Property (Private Property) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Private Property (Private Property)”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Henüz inceleme yok.

Private Property