Princess and the Pony Konusu

Princess and the Pony izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2011 yılına ait olan Princess and the Pony (Prenses ve Midillli) filmi, aile ve suç kategorilerinde yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Rachel Lee Goldenberg oturuyor. Princess and the Pony filminin başrol oyuncuları Fiona Perry, Bill Oberst Jr., Bobbi Jo Lathnan gibi isimlerden oluşuyor. Aile ve dram kavramlarına fazlasıyla yer veren film, kullandığı müziklerle de bu durumu pekiştirmeye çalışır.

Princess and the Pony filminin konusu

Prenses Evylin kendi ülkesinde mutlu bir şekilde yaşayan kraliyet ailesnine mensup birisidir. Fakat kendi ülkesinde bir anda iç karışıklıklar çıkar ve ülkede sorunlar giderek büyür. Prenses Evylin’in ailesi ise kızlarını bu kargaşa içerisinden uzakta tutmak için Amerika’da yaşayan halasının yanına gönderirler. Kendi ailesi ile yaşamaya alışmış olan ve bu yaşına kadar hiç ailesinin yanından ayrılmamış olan Prenses Evylin, halası Fay ile beraber yaşayacaktır.

Prenses Evylin Amerikaya gider

Bu durumu iç dünyasında kabullenemeyen Prenses Evylin, istemeyerek de olsa Amerika’ya halasının yanına gider. Amerika’ya daha önceden hiç gelmemiş birisi olan Prenses Evylin, buraya bir türlü alışamaz ve burada olmak ona çok sıkıcı gelir. Fakat bir gün tesadüfen bir şeyle karşılaşır ve bu Prenses Evylin’in hayatını değiştirir. Bundan sonra Prenses Evylin’i neyin beklediğinden habersiz kendisini bu dünyaya kaptırır. Princess and the Pony filmini Türkçe dublaj olarak sitemizden izleyebilirsiniz.

Princess and the Pony Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Princess and the Pony”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.